5 הדברים המובילים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת גרב גוף

/
/
/
48 Views

גרב גוף הוא בגד אחד שיכסה את גופך מהכתפיים ועד לכפות הרגליים. לדוגמה, דמיינו שאתם מחליקים את הרגל לתוך זוג גרביונים. כשהרגל שלך תיכנס, הצינור יימתח וימשיך להיאחז בגופך. חלק מהגרביונים עוקבים אחר הקימורים וחלק בגוון ורזה. ההלבשה התחתונה הטובה ביותר צריכה להימתח בנוחות לגוף.

הכרת הגוף שלך היא המפתח למציאת ההתאמה הטובה ביותר. למרבה הצער זה אומר הרבה ניסוי וטעייה. להלן 5 דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת גרב גוף.

1. חומר

גרבי גוף עשויים בדרך כלל עם תחרה, רשת שקופה או חומר רשת. אין להם גם סוגים של תפרים מבניים. זה אומר שלבד אין מדריך כדי לדעת היכן לשבת נכון על העור. טיפ, חפש תפרי מפתח. באופן אוניברסלי רשת דייגים היא הקלה ביותר ללבישה בגלל טכניקת הקשר. הטכניקה מאפשרת מתיחה ובכך קל יותר לעצב לכל צורה. גרבי התחרה משולבים בדרך כלל עם רשת הדייגים או חורי המפתח. זה בגלל שהתחרה לא נועדה להתרחב.

טיפ, חפשו חורי מפתח או פתח כלשהו שיאפשר מקום מתיחה. חומרים שקופים יכולים להיות הסוג הקשה ביותר של גרב להשתלב בו. מכיוון שהחורים קטנים יותר זה עלול פשוט לחנוק חלקים בגופך במקום זאת. אם אתה מפותל יותר באזורים מסוימים, אנו מציעים להתרחק מחתיכות טהורות. התבוננות בחומר תעזור לך לקבוע את הגודל הנכון. אם זו רשת שקופה, הקפד להגדיל את המידה. אם זה רשת דייגים זה צריך להיות נכון לגודל.

2. גרפיקה

מה שאנחנו אוהבים בגרבי גוף הם האמירות היפות שהם מדברים. הגזרות יותר מרגשות ומביאות גורם וואו כזה. תחשוב על התמונה הכוללת. ה-deep-v יאריך באופן מיידי פלג גוף עליון קצר יותר. טיפ, דיוות קצרות יותר צריכות להתרחק מבגדי גוף שחותכים בקרסוליים. בחר בגרביים המחליקות על הרגליים שלך כדי ליצור קו רציף אחד. קווים קטנים נראים מושכים יותר על דיוות קטנות יותר. דיוות עקומות מחפשות קווים נועזים. למעשה רשת הדייגים באמת מדגישה את הגוף ומרמזת לצורה מפותלת יותר.

3. הנכס האהוב עליך או מבנה הגוף

אוקיי אנחנו יודעים שזה הכי חשוב כי כל אישה רוצה להרגיש מועצמת ובטוחה. כדי להיראות בצורה הטובה ביותר, השתמש באותה שיטה כפי שהיית עושה עם בגדים. מה הכי מתאים למבנה הגוף שלך? פלג גוף עליון קצר יותר צריך להיות זהיר במיוחד מכיוון שגרב הגוף עשוי להיות ארוך מדי. הפתרון שלך הוא לחפש חתיכות שחותכות אותך ממש מתחת לשד. גרבי גוף שני חלקים הם אפשרות מצוינת לפתור את הבעיה. עכשיו אם אתה אוהב את החזה שלך אז אנחנו ממליצים על חתיכות פחות כוסות. או חפשו פרט בסגנון גלישה. אם אתה אוהב את הרגליים הארוכות שלך, חפש ביריות המחוברות לגרב הגוף. אם אתה אוהב את הירכיים שלך תסתכל על החתכים בצד.

4. קו צוואר

כפי שהוזכר קודם, אין תפרים גדולים המשולבים בבניית הגרב. המחשופים בחלקם חתכו אותך ממש מעל השד. והקו הישר הזה לא נראה נהדר על כולם. טיפ, חפשו טבילה בקו הצוואר. לחלופין, חפשו גרב גוף בסגנון קולר. קו הצווארון הישר משלים אישה עם חזה קטן יותר.

5. צבע

גרבי גוף הם פאנקיים ומהנים. אבל לפעמים ערכות הצבעים באמת יכולות לזרוק גם את מה שאתה מנסה להעביר. לפעמים הדפס קשת יכול להשתבש מאוד בהתאם למיקום. צבעי ניאון הם מהנים אבל הם יכולים להיות מאוד קשים לשילוב עם אביזרים אחרים. טיפ, עם צבעים בהירים יותר, אביזר עם טוטו או תכשיטים.

אנו מקווים שהטיפים הללו יעזרו לך למצוא את גרב הגוף הטוב ביותר. זכור ליהנות ולתת להלבשה התחתונה להיות אביזר לביטחון העצמי שלך. אתה מכין את הבגדים. הבגדים לא עושים אותך. נשמח לשמוע ממך, אם יש לך טיפים נוספים אנא הודע לנו בקטע התגובות למטה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved