רמז מתחת לחגורה

/
/
/
101 Views

מכנסיים הם בסיסיים לבגדי גברים כמו הלבשה תחתונה לנשים. זה מרכיב כה חיוני במלתחה של כל גבר שגברים יהיו כמעט עירומים בלעדיו (עד כמה שזה בלתי נתפס, זה יום שבו נשים יבייתו את עצמן מרצונן… או אולי לא). העניין הוא שהיצירה הזו היא משהו שגברים צריכים לשמור עליו, ולו רק כדי להימנע מללבוש את אותו זוג משעמם ישן כל יום. הנה כמה סוגים ואפשרויות עיצוב שיעזרו לך לחדד את אוסף המכנסיים שלך.

ג'ינס נצחי: מחוספס וקז'ואל ברחוב, ג'ינס/ג'ינס הוא זוג יומיומי לגבר שעובד בחוץ. עמיד בצורה ניכרת ממקבילותיו הרשמיות, זו קנייה קשה מכיוון שהיא בדרך כלל RTW והקונה (חייב) לנסות הכל כדי למצוא התאמה מושלמת. אבל עם ההתאמה הנכונה, הכל נכנס למקומו במיוחד בשילוב עם חולצות או חולצות טריקו פשוטות או בדוגמת פריכות, חגורה תואמת ונעלי עור פטנט.

מלבד הגזרה, העיצוב, הסגנון וההתאמה, ישנה החלטה נוספת לקבל, מה גם לאינספור סוגי ה"שטיפה" לבחירה. כפתורים אופיים או פשוטים, חישוקי חגורה שהומצאו מחדש, ורקמות כיס ושולי הם שיפורי אופנה נפוצים כדי להתאים אישית זוג ג'ינס ולהכניס קצת רוח למשיכה הכללית של הלובש.

מכנסיים נוחים: צעד קרוב יותר למכנסיים רשמיים. זה התפתח למשמעות של חאקי ומכנסיים פחות רשמיים המשמשים כלבוש קז'ואל המשמש לעבודות צווארון כחול ומפגשים חברתיים לא רשמיים. כותנה רכה ועמידה מהווה 70%-80% מהבד. מושלם להתאמה לכל סוג חולצה ודוגמת קשירה כל עוד הצבעים לא מתנגשים, עם נעלי פט שוב ​​לגימור ירך נקי.

מכנסיים חליפה: בשילוב עם חליפת גברים, מכנסיים אלה קבועים לאירועים רשמיים וניתן למצוא אותם בבדי צמר ופוליראיון. מכנסיים עם קו תפר משי מתאימים חליפות טוקסידו. למכנסיים רשמיים בדרך כלל יש מעט או ללא רכיבי כותנה בבד שלהם. היצמד לחזיתות שטוחות או לקפלים בודדים להתאמה לקצץ (ולא יותר). היזהרו מחגורות מותניים מקומטות, מפשעות מגושמות ותפרים גסים כדי למנוע אי נוחות ושריטות. כמו כן, התרחק ממכנסיים רחבים מדי או רזים מדי. אם המכפלת נופלת ממש מתחת לקרסול שלך אז זה באורך הנכון.

מכנסיים קצרים: נפוץ בפיקניקים של יום ראשון, חופשות קיץ או כל פעילות נינוחה בחוץ. זה הולך טוב עם חולצות טריקו, חולצות פולו וחולצות שרוולים קצרים. בד יכול להיות כל כותנה, פוליראיון, פשתן או ג'ינס. (תראה! בדים סינתטיים במכנסיים קצרים בחוץ).

למרות שמכנסיים נמצאים כל הזמן בסטטוס של "לבישת חובה", וריאציות הסטייל של היצירה הזו היו די מוגבלות עד לעשורים האחרונים, כאשר אופנת הגברים החלה לתבוע ולזכות באור הזרקורים. היזהר מסגנונות מיושנים. מה שבאופן כללי בחוץ: ג'ינס כביסה באבן וקפלים, שישה מטענים בכיס, מכנסיים רחבים מדי וסופר סקיני.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved