צעיפים וצעיפים קשמיר – סימן האיכות וסימן של גברת

/
/
/
94 Views

אף אחד לא יודע בוודאות מי אמר: "בגדים יוצרים את האדם", עם זאת, נותר ספק קטן שלמה שאנחנו לובשים יש למעשה השפעה על אחרים. לבושות שונה, שתי נשים מרקע דומה ייתפסו על ידי אחרים בדרכים שונות. אחת, למשל, עשויה להיחשב ל"גברת אמיתית", בעוד שאחרת תיחשב כסתם עוד אישה.

מאחורי התפיסה שלך איך אישה נראית עומדת מחשבה תת-מודעת וגם מודעת. הרושם שהם עושים ומשאירים הוא תוצאה של הצבעים שהם בוחרים, תחושת הסגנון והטעם שהם חושפים. הניקיון והאופן שבו הם לובשים את בגדיהם הם היבט נוסף המעורב בשיפוט זה. איכות גם רושמת. אנו אוספים זאת מאופן מראה התלבושת, הבד המרכיב אותו והווילון הכללי של החומר. זה, יותר מאשר תוויות מעצבים רושמות את המעמד בצורה ברורה.

במהלך מאות השנים, בדים מסוימים צברו ללא הרף את התווית של "איכות". קשמיר הוא אחד כזה. הסיבות לכך ותחושת הבלעדיות שלו יכולות להיות כל אחת מהאפשרויות הבאות: העבודה עתירת העבודה הכרוכה באיסוף הצמר ובטווייתו לחוט שניתן לעבודה; עדינות המוצר והגבלת הקטיף לעונה מוגדרת. תהיה הסיבה אשר תהיה, צעיפי קשמיר וצעיפים גררו מחירים גבוהים בעבר והגבילו את החזקתם לכמה מיוחסים. כיום, שינוי בספקים הפחית את המחיר הכולל. עכשיו אתה יכול לרכוש אותם באינטרנט. עם זאת, למרות שזה פחות יקר, האיכות הגבוהה נשארת וכך גם היכולת של האביזר המופלא הזה ליצור תחושה של אלגנטיות וטעם.

למרות שהיכולת להפוך את התלבושות שלך לאלגנטיות אופנתית עם אביזר פשוט עשויה להיראות בלתי אפשרית, לקשמיר יש את היכולת לעזור בזה. עדים לנשים שלובשות אותם ביעילות. המראה הכללי נובע מהצבעים והדוגמאות המושכים את העין. זה גם תוצאה של וילון הבד. זה לא תלוי, זה זורם, יוצר הרבה מהמראה המסוים הזה של הבחנה יוקרתית.

בעוד נשים רבות נוטות להגביל את השימוש באביזרי הקשמיר שלהן לאירועים מיוחדים, זה לא מאפשר להן למצות את הפוטנציאל שלהן. צעיפי קשמיר וצעיפים הופכים בקלות אפילו את התלבושת הבלתי פורמלית ביותר למשהו בעל אבחנה ומסוגננת באמת. יכול להיות שאת פשוט לובשת סוודר וזוג הג'ינס האהוב עליך, בכל זאת קשמיר עדיין יגרום לך להיראות כמו גברת אמיתית בכל פעם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved