פילינג: האם זה סימן לקופצני קשמיר באיכות גרועה?

/
/
/
114 Views

התלבטת כבר זמן מה על מבחר מגדלי קשמיר וסוף סוף החלטת איזה מהם אתה רוצה, אבל בפעם הראשונה שאתה לובש אותו אתה מרגיש עצבני ומרומה כי לפני שאתה יודע את זה הוא מכוסה בכדורי צמר קטנים. זה גורם למגשר להיראות מקושקש וישן, לא משנה כמה הוא חדש. אז האם זה סימן שהשקעת בג'אמפר באיכות ירודה?

התשובה הפשוטה היא לא.

היווצרותם של כדורי הצמר הקטנים האלה נקראת 'פילינג' ואתה לא צריך להניח שבגלל שמגשר כדורים זה באיכות נמוכה. הנחה זו שגויה לחלוטין. פילינג הוא בלתי נמנע ואין שום דבר שניתן לעשות כדי למנוע את זה לקרות לכל בגד קשמיר חדש.

צמר קשמיר הוא אחד הסיבים הטבעיים המשובחים והרכים בעולם והוא הפרווה התחתונה של עיזים סיניות ומונגוליות. לאחר שהצמר מעובד ומיוצר לבגדים היוקרתיים שכולנו אוהבים, סיבים זעירים נשארים רופפים בין הסריגה. כאשר לובשים את המגשר בפעם הראשונה, אזורים מסוימים של המגשר, במיוחד מתחת לזרוע, עוברים שפשוף עם התנועה היומיומית שלך. זה בתורו משחרר את הסיבים הזעירים האלה ואלה מתאספים ומתקבצים יחד ליצירת הכדורים הזעירים שאנו רואים ושונאים. זהו תהליך טבעי של הצמר והוא בלתי נמנע – ובשום אופן אין זה סימן לאיכות נחותה. אפילו מגשרים הקשמיר היקרים והאיכותיים ביותר יגללו.

אבל זו הנחה שקל להניח למי שלא מבין למה כדורי בד. רוב האנשים אוהבים את הבגדים אך אינם מעוניינים בתהליך הייצור, מה שבמקרים מסוימים חבל. להבין מאיפה משהו מגיע והתהליכים שהוא צריך לעבור יכול למעשה להגביר את ההערכה שלך.

אבל פילינג אינו חמור כפי שרבים עשויים להאמין וניתן לשלוט בו. ניתן להסיר בקלות את הכדורים הקטנים והמעצבנים הללו ביד, ותוכלו אפילו לרכוש מסרקי קשמיר המסירים אותם בבטחה. מסרקים אלו נועדו לשימוש לאחר שטיפת המגשר שלך, צחצוח אותו לאורך הבד והסרת כל גלולה שנוצרה. זה יגרום למגשר שלך להיראות שוב כמו חדש, ועל ידי כך תוכל אפילו לשפר את האיכות. על ידי סירוק קשמיר, אתה למעשה עוזר לחומר להתגבש מה שמרכך אותו בידית ובמגע, וזה יכול לעזור להאריך את חייו. וניתן למעשה להפחית את הגלילות על ידי ביצוע מלא של הוראות הטיפול שלה. דברים קטנים כמו שטיפת הבגד במים חמים או השארת הבגד לספוג זמן רב מדי יכולים להגביר את זה, אבל על ידי הימנעות זה עוזר לך לשמור על הבעיה.

מגשרים קשמיר שונים מגשרים צמר אחרים. הם זקוקים למעט טיפול ותשומת לב נוספים, ועל ידי מתן זה תגלו שהגשר שלכם מציע לכם יתרונות רבים בתמורה. הוא יישאר חם ונעים תוך כדי מראה במצב מעולה, ותמצא שהוא חלק נאמן ומוערך מהקולקציה שלך שתוכל ללבוש עונה אחר עונה.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved