עשה ואל תעשה של תחתוני חוטיני לגברים

/
/
/
69 Views

כשאנחנו מדברים על חוטיני, איך יכולים לשכוח את המצרים כפי שהם היו אלה שקנו חוטיני בינינו? בואו ניכנס לפרטים.

בסביבות 1570 לפני הספירה, נוהג זה הופץ בקרב התרבות המינואית והמיקנית.

החוטיני העתיקים והמודרניים היו כמעט זהים בעיצובם. הם נלבשו על ידי ציידים-לקטים ונלבשו ברחבי אסיה, אפריקה ואירופה. פרווה, נוצות ועור טרף שימשו לבניית חוטיני. זה היה בסביבות 42,000 לפני הספירה.

בשנת 200 לפני הספירה, חוטיני זעירים התפרסמו לא בגלל המשיכה האסתטית שלהם אלא בגלל הפונקציונליות שלהם. אם תתבונן מקרוב בשחיינים ובמתאבקי סומו יפנים, תמצא אותם לובשים את התחתונים האלה. הם נוהגים לקרוא לזה פונדושי.

מאוחר יותר, ב-1970, יצר רודי גרנרייך ביקיני חוטיני. שנה לאחר מכן הוא נמכר גם כתחתונים למרות שאנשים לבשו אותו יותר כבגד חוף במקום ללבוש אותו כתחתונים. הברזילאים הפכו למעריצים ענקיים של סגנון תחתונים זה, ולכן הם החלו ללבוש אותו כבגדי חוף.

חוטיני זכו להצלחה אדירה תוך מעט מאוד זמן. זה עשה 90% מהמכירות מתחת למים בתחילת שנות ה-2000. בשנת 2002 נמכרו בארה"ב כ-123 מיליון חוטיני. זה היה כמו הצלחה ענקית.

למרות שחוטיני גברים גמישים מספיק, עדיין יש כמה כללי עשה ואל תעשה שעליכם לעקוב אחריהם.

עשה

1. חייבים לדעת מה מסתתר בפנים:

חוטיני לגברים מגיעים במגוון סגנונות כמו מיתרי G, טנגה או סמבה והמסורתי. לכל סגנון סגנון חיפוי משלו. המסורתיים מציעים כיסוי מלא בחזית ומגיעים עם רצועת מותן רחבה. כמו כן, רצועת בד ברוחב או צר בערך 1 אינץ' המחליקה בין הישבן.

הסגנון השני הוא מחרוזת ה-G. ב-G-String תמצאו חגורת מותן של כ-¼ אינץ' או רצועה צרה של אלסטי. יש בד קטן דמוי משולש בחזית. טנגה או אפשר לומר שסמבה היא כמו התחתונים הרגילים שלך. אלה נקראים גם הגזרה הברזילאית שרוכבת נמוך על אזור המותניים ומכסה יותר בשר מלפנים ומאחור מכל תחתוני חוטיני אחר. בהיותם תחתונים חדשים, זה לא נועד למטרות יומיומיות מכיוון שהוא יכול לקלקל את הקסם שלהם. הימנע מזה. בשל החתך, שהוא גבוה במיוחד, מבליט את שרירי הצד של הירכיים.

אין כלל כזה שאת צריכה לעשות את עצמך בנוח בכל הסגנונות, פשוט תמצאי את המתאים לך וזהו.

2. נסה בדים שונים:

חוטיני, מיתרי ג'י, ביקיני לא מיועדים לכולם. הם צריכים ביטחון ויחס כדי להצליח אם יש לך את זה, זה נהדר. נסה אותם בבדים שונים כאשר אתה מרגיש בנוח בו. יש הרבה בדים, צבעים, דפוסים זמינים בקטגוריה זו, אבל הרשו לי לומר לכם שלא כל בד משרת את אותה מטרה, למשל כשמדובר בלבוש יומיומי, חפשו את אלה שבכותנה, מכיוון שהם קלים ונושמים במיוחד. אותו זמן. באופן דומה, כשמדובר בכיף, משי, תחרה וסאטן הם האפשרויות הטובות ביותר.

3. למדוד נכון:

ודא שיש לך את המידות הנכונות, לפני שאתה מחפש את סוג החוטיני שלך. אין תחושה של שרירי בטן, ירכיים ורגליים אם התחתונים שלך ממשיכים להחליק. לא משנה אם אתה מודד את עצמך חמש פעמים גם, השגת המדידה הנכונה חשובה. מדדי את זה פעם אחת ורשום את המספר, אחרי זה תוריד את ההלבשה התחתונה ושוב תמדוד ורשום. כאשר אתה מרוצה לחלוטין, אז קדימה. בחר תמיד מידה אחת גדולה יותר מהרגילות שלך רק כדי לחוות תחושה נעימה.

אחרי הכל, הנוחות הכי חשובה.

4. שנה אותם באופן קבוע:

כדי לשמור על רמת היגיינה טובה, החליפו את ההלבשה התחתונה לגברים כל יום, שכן חיידקים מתפשטים בקלות רבה בתחתוני חוטיני בהשוואה לרגילים. כדי לקבל חוויה סניטרית טובה יותר, חפש את זה שגדול במידה אחת מהגודל הרגיל שלך. חוטיני כותנה הם חובה למקרה שמתחשק להתרחק מזיהום חיידקי.

5. אין שיער למטה:

כאשר אתה מתכנן ללבוש חוטיני, גילח את החלק התחתון שלך ושמור אותו נקי. זה מוסיף להיגיינה אישית. כמו כן, זה עובד כמו בונוס במקרה שלך בזמן של עניינים אינטימיים.

אל תעשה

1. ללבוש אותם כל יום:

חוטיני לגברים הם תחתונים חדשניים אז כדאי להימנע מללבוש אותם כל יום כי תאבדו את הקסם הזה בשלב מוקדם. שמור אותם בטוחים לאירועים המיוחדים שלך. משי, כותנה, ניילון וכו' הם בדים המשמשים בו. חומרי ניקוי קשים אסורים. אתה יכול לבחור סגנונות אחרים כגון רצועות לגברים ועוד הרבה.

2. ללבוש ג'ינס נמוך:

אלה מושלמים עבור ג'ינס או מכנסיים עם מותניים גבוהים. אתה יכול לנסות כמה טריקים רק כדי להיות בטוח אם זה נראה או לא, כגון לשבת, להתכופף, לעשות כמה כפיפות בטן מול מראה. אם זה לא נראה לעין, נהדר אבל אם זה שם, הימנע מללבוש ג'ינס נמוך, לבש חגורה כדי לכסות את זה או שאתה יכול אפילו לשלוף את החולצה הארוכה שלך

3. לבשו אותם כשאתם חולים:

כאשר אתם סובלים ממחלות כמו שלשולים או הרעלת מזון הימנעו מלשאת אותם מכיוון שזה עלול לגרום לאי נוחות עקב רבייה של חיידקים. לכו על סגנונות אחרים כמו תחתונים לגברים, מכנסי בוקסר וכו'.

4. קנה מידה לא נכונה:

הגודל הלא נכון לא יעשה לך טוב. שפשופים, פריחות, גירוד הם מה שאתה צריך להתמודד אם אתה בוחר בגודל הלא נכון של תחתוני חוטיני לגברים. מלבד זאת, אם קניתם מידה גדולה, הסיכוי להחליק מטה גבוה יותר ואם קונים מידה קטנה יותר, היו מוכנים להישאר חנוקים עד לרגע שבו אתם נמצאים בתוכם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved