סקירה על בגדי חנות יד שנייה

/
/
/
71 Views

חנויות בגדים יד שנייה הן מעולות ויכולות להיות מאוד כיף אם יש לך סבלנות לעבור הכל. בניגוד לחנויות כלבו או חנויות אחרות שכל הבגדים שלהן מאורגנים יפה וממוינים לפי תווית וצבע, חנויות בגדים יד שנייה יכולות להיות קצת יותר לא מאורגנות אבל אפשר למצוא שם אוצרות אמיתיים.

ביקרתי בכמה מחנויות היד שנייה האלה ויש להן בגדי נשים נהדרים. אתה יכול למצוא דברים כמו נעלי פראדה, ארנקי Escada, סוודרים של Gap, תכשיטים יקרים, כובעים ומעילים. בעוד שהפריטים האלה עשויים לעלות לך יד ורגל בחנות ברמה גבוהה יותר, בחנויות יד שנייה יכולות להיות סחורה טובה באותה מידה במחירים נמוכים במיוחד. קח את זוג נעלי פראדה בחנות יד שנייה, שם הן עולות בין שלושים לחמישים דולר. עכשיו, אם תכנסו לשדרה החמישית של סאקס, אותו זוג נעליים יעלה לכם לפחות שלוש מאות דולר. זוג יד שנייה עשוי להיות מפוצץ יותר, עם זאת, אם לא אכפת לך להיכנס לנעליים של מישהו אחר שהוא נועל במשך שנה, אני ממליץ בחום ללכת על זוג חנויות יד שנייה.

אם יש לך זמן, זה יכול להיות מאוד כיף לעבור על כל המדפים ולמצוא כמה אוצרות נסתרים אמיתיים. נניח שאתה עובר על מתלה של סוודרים, יכולים להיות הרבה סוודרים ללא שם של מותג, ואז סוף סוף תיתקל בסוודר מקשמיר ורוד DKNY עם כפתורים ורוד שרק קורא בשמך. אתה מופתע כשכתוב רק "עשרים דולר" על התג וזה המידה שלך. זו קנייה אמיתית ואתה תהיה טיפשי לוותר עליה. הייתי אומר, אם ראית זוג נעלי פראדה בחנות יד שנייה, פשוט קנה אותו לא משנה באיזו עלות או מצב הוא נמצא, בהתחשב בכך שהוא במצב טוב לפחות. זה מותג שם שאתה לא רוצה לוותר עליו.

עכשיו, בין כל האוצרות בחנות יד שנייה, זה נכון שמסתובבים כמה דברים מכוערים למדי. ייתכן אפילו שתראה כמה פריטים עם חורים או חסרים כפתורים או רוכסנים. אתה יכול להתרחק מהפריטים האלה. אבל אם אתה חושב שזה מותג די טוב ואתה יכול לתפור את הכפתור בחזרה לעצמך, אולי שווה את ההשקעה הזולה כדי לתקן את זה בעצמך מאוחר יותר כשתגיע הביתה.

נכון שבחנויות ובתי כלבו אחרים אולי יש שירות לקוחות טוב יותר מחנויות יד שנייה, אולם חלק מהכיף בחנות יד שנייה הוא לחטט לבד בכל הבגדים.

הייתי ממליץ פשוט לנסות אחת מהחנויות האלה יום אחד ולראות איך אתה אוהב את זה. ניתן למצוא מבצעים ממש טובים על בגדי נשים, בגדי גברים, בגדי ילדים ועוד. לפעמים יש להם אפילו אביזרים לבית, ספרים ורהיטים. אם הארנק שלך היה נמוך במזומנים, הייתי ממליץ בחום לבדוק חנות יד שנייה

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved