נעלי Magnanni – נעליים איטלקיות או ספרדיות?

/
/
/
66 Views

נעלי מגני הפכו לשם דבר בקרב גברים בעלי אבחנה שיודעים מה לחפש בזוג נעליים משובחות בעבודת יד. העורות המעודנים, ההקפדה המושלמת לפרטים והזוגיות של ייצור נעליים בסגנון ישן וטכנולוגיה מודרנית הם שהפכו את Magnanni לאייקון עולמי בעסקי נעלי הגברים.

והאם הייתם מצפים למשהו פחות מסנדלר איטלקי? המדינה שלטה בשוק ייצור נעלי המעצבים במשך שנים, כשבני מלוכה וסלבריטאים ברחבי העולם מחפשים את הסנדלרים האיטלקיים המשובחים הרבים שלקחו את הקולקציות שלהם גלובליות. אבל רגע, אלה הם נעליים ספרדיות. Magnanni שם את ספרד על המפה עם ללא ספק חמש קולקציית נעלי יוקרה לגברים, שלעתים קרובות טועים בטעות כנעל איטלקית. הנעליים בבדיקה משקפות כשרון ספרדי שאין לטעות בו, אבל המדינה מעולם לא נודעה בייצור הנעלה ללא דופי ומוכר עולמי, ולכן הטעות נעשית לעתים קרובות. נעל איטלקית יפה, תוצרת ספרד.

הזמנים משתנים, והאינטרנט לקח מוצרים ומותגים שפעם היו מוגבלים על ידי גבולות לאומיים ויבשתיים לשוק העולמי. ברגע שחיפוש בגוגל אחר נעלי Magnanni יראה לך כמה קמעונאים נושאים את קו הנעליים הספרדי המוצלח להפליא הזה. אם אתה חושב שאתה חובב נעלי גברים, לא עשית את בדיקת הנאותות שלך עד שניסית Magnanni. הקולקציה המלאה שלהם כוללת את כל מה שאתה יכול להזדקק לו, קז'ואל, נעלי שמלה, אקזוטיות, החלקות ומגפיים. החליקו על זוג של Magnanni והחליקו ליוקרתיות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved