נעלי אגרוף נמוכות לעומת נעלי אגרוף גבוהות

/
/
/
53 Views

משהו שכדאי לקחת בחשבון כשקונים נעלי אגרוף שיתאימו לך ביותר הוא האם מדובר בחולצות נמוכות או עליוניות גבוהות. יש מעט הבדלים בין השניים, אך רק אתה תוכל לדעת אילו מהם יעבדו הכי טוב עבורך ועבור המשחק שלך. בעוד שהדרך הטובה ביותר לדעת מה מרגיש נהדר על הרגליים שלך היא למעשה לנסות כמה זוגות, יש כמה דברים שעשויים לעזור לך בדרך לבחירה הנכונה.

נעליים נמוכות עשויות בדרך כלל מעור עם חולצות זמש בגובה הקרסול. הן דומות מאוד לנעלי ריצה רגילות, למעט שלנעלי האגרוף הללו יש רצועות התומכות בקשתות הצדדיות של כף הרגל. רצועות אלו מציעות את כמות הבטיחות המרבית. הם מגיעים עם סוליות גומי או דפוס ללא החלקה, כך שהאחיזות שלך יכולות להיות חזקות מספיק, כמו גם לאפשר לך לבצע חתכים חדים. גברים ונשים כאחד יכולים ליהנות מנעליים אלו שכן הן מיוצרות עבור שניהם בכל הגדלים והצבעים.

נעליים גבוהות עשויות לשרוך את השוקיים. עשויים מחומר שכולו עור, הם מציעים את המקסימום בנוחות ובאוורור. עם תמיכה צדדית מדהימה, הנעליים הללו מסייעות למתאגרפים בביצוע תנועות מצד לצד ומלפנים לאחור. נעלי אגרוף אלו מיוצרות בדרך כלל עם סוליות גומי מונעות החלקה כדי לקבל את המתיחה הטובה ביותר שיש. זה מפצה על הדריכה החסרה. לנעליים האלה יש בדרך כלל שרוכים אבל הן יכולות להגיע גם עם רצועות סקוטש בקרסוליים. זה מציע את המקסימום באבטחה.

קל לראות שככל שהחלק העליון גבוה יותר, הקרסוליים מקבלים יותר תמיכה. אלו הן הנעליים שרוב המתאגרפים הרציניים או תלמידי ה-Kick Boxing בוחרים מכיוון שהם זקוקים לתמיכה נוספת בקרסול בעת ביצוע עבודת הרגליים המפוארת שלהם או הבעיטות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved