מה הקשר לגרבי רשת כל כך לוהטים?

/
/
/
78 Views

גרבי רשת לוהטות והם מעוררים זיכרונות ותגובות שונות מאנשים שונים. בעצמי, אני זוכר היטב את הקליפים של מדונה רוקדת וזוחלת כמעט בלי כלום ולובשת את גרבי הרשת הסקסיות. סרטון אחד שאני זוכר במיוחד היה שבו היא העמידה פנים שהיא רקדנית אקזוטית במופע הצצה!

בימים אלה אנו רואים את הדור הצעיר העוסק בתנועות הגותיות והפאנקיות לובש את גרבי הרשת השחורים יחד עם שאר המלתחה השחורה והאיפור השחור. באופן אישי, אני חושב שזו הפעם היחידה שראיתי גרבי רשת שלא נראו סקסיות. הפרצופים הלבנים והבוהקים עם האיפור שגורמים למישהו להיראות מת או כמו ערפד פשוט לא עושים את זה בשבילי.

בסך הכל, למעט החריג שהכנתי למעלה, נראה שגרבי רשת פשוט נותנות אפילו לאישה התמימה למראה מראה שובב. אשתי שקטה ומאופקת רוב הזמן, טוב בציבור בכל מקרה! היא הופכת לאדם אחר מאחורי דלתיים סגורות ואחד החגים האהובים עליה הוא ליל כל הקדושים כשהיא מתחפשת למישהי מאוד סקסית כמו שנה שעברה כשהיא לבשה את תלבושת האחות השובבה שלה. אני אפילו לא אכנס לפרטים, די לומר שהיא לא נראתה ביישנית או תמימה!

מקורם המדויק של גרבי רשת עדיין נתון לוויכוח מכיוון שיש אומרים שהם הוצגו ונלבשו על ידי זונות ורקדניות אקזוטיות תחילה. אני זוכר שראיתי אותם על כמה מהשחקניות הוותיקות מסוף שנות ה-40 ותחילת שנות ה-50. איפה ומתי לא חשוב לי כל כך, כל מה שאני יודע הוא שעבור רוב הנשים הן מאוד סקסיות ואני מכיר מעט גברים שיכולים להתנגד להן.

כשמראה רשת הדייגים חזר בסטייל בשנות ה-80, הן נלבשו עם חצאיות מיני בצבעים בהירים והתחלנו לראות קשת של צבעים בבגדים הסקסיים. אני זוכרת שחשבתי שבחורה בבית הספר שלבשה מראה ג'ינס דהוי עם גרבי רשת נראתה ממש לוהטת! בשנות ה-90 אפילו התחלנו לראות חולצות וחצאיות שנעשו בסגנון רשת דייגים, זה היה מאוד פופולרי בדיסקוטקים ועם אנשים שהופיעו בלהקות כי הם היו כל כך מגניבים.

עכשיו עם כל כך הרבה צבעים זמינים אתה יכול ללבוש גרבי רשת עם כמעט כל דבר. אל תפחדו לנסות אותם, אני מבטיח שתקבלו תשומת לב! היו יצירתיים והתנסו עם צבעים ותלבושות שונות ותהנו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved