לבוש הודי מסורתי לגברים

/
/
/
54 Views

Saree – הלבוש ההודי המסורתי לנשים זכה להכרה ברחבי העולם. חליפת סלוואר היא גם די פופולרית כמו לבוש הודי מסורתי לגברים, אם כי לא פופולרית כמו סארי. בגדים הודיים לגברים, לעומת זאת, לא היו כל כך פופולריים. למרות שהשרוואני צבר פופולריות מסוימת, אך מלבד זאת הלבוש המסורתי לגברים הודים, נותר כמעט בלתי ידוע לעולם. בואו נסתכל על כמה מהלבוש ההודי החשוב לגברים.

שווורי

שרוואנים פופולריים למדי כבגדי חתונה בקרב גברים הודים. שרוואני חתונת האופנה הם די פופולריים גם בשאר העולם. הם בדרך כלל בצבעים וטקסטים עשירים עם עבודת רקמה הודית מסורתית ועם אביזר אופנתי נוסף, הגברים גנבו.

דוטי

Dhoti הוא לא לבוש מסורתי נפוץ לגברים הודים, אבל זה אחד הלבוש ההודי החשוב. Dhoti נלבש על ידי גברים במהלך האירועים החגיגיים והחתונה. Dhoti הוא לבוש חשוב לחתונות, שכן הגברים לובשים דוטי במהלך טקסים וטקסים דתיים. בדרך כלל מועדפים צבעי לבן, אוקר, צהוב וזעפרן של dhotis. כמרים הודים לובשים הכי הרבה את הדוטי.

קורטה פיג'מה

פיג'מה קורטה היא הסגנון הבסיסי של לבוש הודי מסורתי של גברים. השרוואנים נוצרו בהשראת פיג'מת הקורטה לגברים. מעצבים שינו ותמרנו את עיצוב הפיג'מה הבסיסי של קורטה כדי ליצור סוגים שונים של שרוואנים. עם קצת וריאציה בקורטה או בפיג'מה ניתן ללבוש לבוש הודי פשוט בדרכים שונות. כמה סגנונות נפוצים הם:

  • הסגנון הרגיל
  • פיג'מה של קורטה וצ'ורידר
  • Pathani Style Kurta & Pyjama

חלק מפיג'מות הקורטה ההודיות הפופולריות הן סגנון קולקטה ופיג'מת קורטה בסגנון Lucknow.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved