טרנדים של בגדי גברים: אביב 2011

/
/
/
148 Views

הנחיות אופנת גברים: מגמות האביב של השנה

הטרנדים של העונה החדשה לבגדי גברים קצת מפתיעים, מובהקים וגם אמיצים. טרנד עדכני שיש לקחת בחשבון בבחירת בגדי האביב שלך הוא התזת הצבע על הבגדים. עד לאחרונה, זה היה טרנד גדול בבגדי נשים. במידה ואתם לא רוצים להדגיש עם יצירה צבעונית שלמה, פשוט שלבו אביזרים או שכבו חולצה צבעונית חדשה עם ז'קט או בלייזר ניטרלי.

הטרנד הנוסף הוא צ'קים, הם פשוט עדיין נפוצים ברחוב הראשי ובוודאי יישארו מסוגננים למעט.

הדפסי פרחים על חולצות, קצרים, עניבות ואפילו הנעלה הופכים פופולריים העונה בבגדי גברים.

עונת אביב 2011 עוסקת בשרשראות ובתליונים, ויוצרים אמירה מרשימה. הימנע מהצמדת שרשראות בעלות חליפה, השאר את הצמידים למראה חלקי יותר – נינוח.

הגבר של העונה הזו הוא מיני אינטליגנטי, לא מיני מטרו. זה כבר לא קשור לתחזוקה גבוהה יותר, אלא לסמכות כמו גם לדעת שאתה נראה במיטבך. תחושת גבריות חשובה העונה. חליפות חוזרות, יוצרות צללית דקה ומראה נינוח. הטקסטיל המומלץ באביב הזה יהיה פשתן, כותנה אריג וצמר.

החזרה ללבוש המעוצב ותיק וגם למראה המסורתי של הג'נטלמן של שנות ה-40 הוא רק צעד קדימה בעונת האביב הזו. חשבו על עניבות חלקות כמשי, כובעים מושכי עין, וגם גזרות מצוינות. חליפה צריכה להדגיש את הגוף החזק ולהחיות את ההיבטים הבסיסיים של הסגנון. דשים עם שיא למעשה הם השביתה של האביב הזה, המזכירה את החליפה משנות ה-30 וה-70.

הטרנדים לגברים של עונת 2011 החדשה עוסקים בעיקר בהחזרת הגישה והתשוקה. אדום הוא בחירת הצבעים המובילה של העונה, שמייצגת חשמל, עוצמה וגם רומנטיקה. גוון רלוונטי נוסף יכול להיות כחול כהה, במיוחד בחליפות כמו גם בז' בתוך סטים, החל מקרדיגנים וחולצות שמלות, ועד ג'ינס ומגפיים ונעליים.

נטיות האביב מעדיפות את הג'נטלמן האופנתי, הגבר הנועז, שיבחר שילוב צבעים רענן לחולצה משובצת, חגורת עור קלאסית וגם תחתונים בתוך בז' הספארי הידוע. פריטים אופנתיים נוספים הם בוודאי המגפיים, הבליינים והמעילים וחולצות הסריג עם פסים.

כנקודה אחרונה, טרנד שנגלה בכל מקום אליו תלך באביב הזה הוא טרנד האופנוענים – עור, גבריות מחוספסת ומעילי אופנוע, זה הסגנון שיכול לגרום לכל סוג של גבר להיראות הרבה יותר טוב באופן מיידי.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved