טרנדים בבגדי גברים הודיים

/
/
/
67 Views

בגדי גברים הודיים מלאים במגוון סוגי בגדים מושכים, מסורתיים ומודרניים כאחד. נכון לעכשיו, ישנה התעוררות עצומה של עניין בטקסטיל האבוד, הבגדים וסגנונות הרקמה של התרבות ההודית. יש גם עניין מחודש להתאים אותם לעיצובים לאופנה עכשווית, שתחזק את העדפות הסטייל של הדור המודרני. התוצאה היא כמות עצומה של אופנת פיוז'ן ייחודית ומרגשת בבגדי גברים הודיים. צלליות מערביות מעניינות משולבות עם סגנונות רקמה וטקסטיל מסורתיים ליצירת תלבושות מדהימות.

פיג'מת הקורטה מבהירה את הדרך בה מתפתחת תעשיית האופנה ההודית. עבור גברים הודים, בגדים הם תערובת של בגדים מערביים ואתניים. בגדים מערביים שמורים ללבוש רגיל ומשרדי ואילו בגדים הודיים שמורים לאירועים מיוחדים ואירועים רשמיים. בתקופה האחרונה, נורמה זו השתנתה וכוללת הרבה השפעות בין-תרבותיות. פיג'מת קורטה נלבשת כיום באופן נרחב על בסיס יומיומי, במיוחד על ידי גברים מהדור הצעיר. הקורטה בפרט היא פריט רב-תכליתי במיוחד של בגדי גברים הודיים וניתן ללבוש אותה עם מכנסיים אתניים כמו צ'ורידרים ופיג'מות, כמו גם מכנסי ג'ינס ומכנסיים בסגנון מערבי. זה יכול להיות עשוי משפע של בדים כמו כותנה, משי, ג'ורג'ט, חאדי ו-rayon. זני המשי הם בדרך כלל המהודרים יותר, השמורים לאירועים מיוחדים כמו חתונות וטקסים.

אין מחסור בניסויים וחדשנות בתלבושות חתונה הודיות לגברים. מהשרוואנים המלכותיים ועד למכנסי הדוטי המסורתיים, יש הרבה מבחר לגברים בכל הקשור לאירועי חתונה. שרוואנים נלבשים בהודו במשך שנים רבות, אך בשנים האחרונות הם הפכו למוצר אופנתי גבוה, מעצב. מעצבים בעלי פרופיל גבוה אוהבים להתנסות בצללית הקלאסית ובעיצובי הצוואר הסגורים על ידי הוספת אצ'קאנים ללבוש חיצוני (ז'קטים ארוכים) או שימוש בבדים יוצאי דופן כמו משי חאדי. סוגי העיצובים הנראים משתנים גם בימינו. עד כה היו נפוצים רק מוטיבים מסורתיים של בוטי, אך כיום ניתן להשתמש באותן טכניקות ליצירת מוטיבים אלגנטיים ומודרניים. זה מציע מגוון גדול יותר בעת קניות עבור תלבושות חתונה הודיות לגברים. גברים יכולים ללבוש עיצובים בהתאם לרגישויות האופנתיות והטעם שלהם, במקום לבחור בין דוגמאות מסורתיות מוגבלות. אותו הדבר חל על ה-dhoti הקלאסי, אשר זמין כעת במספר צבעים ועיצובים לא רגילים. גברים יכולים גם למצוא המצאות שימושיות כמו ה-dhoti המוכן ללבישה, שהרבה יותר קל ללבוש ולנהל.

עוד בגד פופולרי לגברים במערב הודו הוא ז'קט Nehru. זהו בעצם ז'קט ישר באורך הירכיים המגיע עם בנדאגאלה או צוואר סגור ייחודי. ניתן ללבוש את הז'קט הרשמי והאלגנטי הזה במגוון הזדמנויות ונראה נהדר עם הרכבים הודיים ומערביים כאחד.

תעשיית בגדי הגברים ההודית היא תעשייה שמתפתחת ללא הרף ובוודאי תעלה עיצובים חדשים ומעניינים עם חלוף הזמן.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved