טיפים לאביזרי אופנה לגברים

/
/
/
85 Views

קל להרגיש את הצמצום של תקציב בגדים בימינו. אבל עם קצת מחשבה מוקדמת, קניות חכמות ומנה בריאה של דמיון אפשר להתעדכן באופנה העדכנית ביותר עם פיצוץ התקציב שלך. עם אביזרי אופנה, אפשר להתלבש בצורה ייחודית ועם כשרון ועדיין לשמור על מזומנים בארנק.

דע מה הם אביזרי האופנה העיקריים לגברים

עניבות: אפשר לבנות כמה שהם בערך באמצע הגדלים הפופולריים. כך גבר יוכל להסתגל לכל גודל שהוא פופולרי כרגע. בחר כמה מעוצבים: פסים תמיד מרשימים, אל תשכח את ההדפסים האהובים עליך, אבל הכי חשוב יהיה

צבעי יסוד חסרי דפוס: שחור, אפור, כחול, אדום, חום. שמור על מספר גוונים שונים של צבעים אלה כדי להתאים לשילוב שונה של ז'קטים ומכנסיים.

חגורות: שמירה על חגורה שחורה רחבה וצרה וחגורה חומה רחבה וצרה אמורה להספיק לרוב הגברים כדי להחליף ללבוש ולאירועים מזדמנים שונים. שמירה על צבע חום בהיר ואולי אפור בהיר יותר יכולה להיות שימושית ללבוש מזדמן יותר, אבל זה יהיה תלוי בטעם האישי שלך.

שעונים: במשך השנים האחרונות, שעונים גדולים יותר, המושכים את העין, הפכו לאופנה עבורו וגם עבורה. מומלץ להצטייד בשני שעונים: אחד רחב יותר ללבוש משרדי ואחד קטן יותר ללבוש יומיומי. הגודל הקטן יותר יתאים יותר לספורט ולשימוש בעיר. סביר להניח שזה יתפוס בחפתים של חולצות או סוודרים, מה שעלול לגרום לקרע בחלק מהבגדים האהובים עליך.

נעליים: הנעלה לגברים די שומרת על סגנון בדוק ואמיתי עם חידושים משנה לשנה. למרבה המזל עבור גברים, זה בניגוד לאופנת הנעלה לנשים שעשויה להשתנות במידה ניכרת. מכיוון שיש פחות וריאציות לגברים, אפשר למצוא כמה נעלי אוקספורד עור שחורות נוחות למשרד. אולי זה גם רעיון טוב לעקוב מדי פעם אחר זוג אחר שנמצא במבצע. בדרך זו יהיה לך עוד זוג לגיבוי וייתכן שהוא יישמר במכונית כדי שתוכל להחליף במהלך היום.

לגבי נעלי קז'ואל, זה תלוי בגבר. כמה מאמנים במחיר בינוני יהיו התחלה. עבור בחור שאוהב להיראות קצת יותר יוקרתי בזמן שהוא נרגע, הוא הציע לו כמה קשירים רכים בצבע חום בהיר.

וסטים: אפוד, כאביזר אופנה יכול לשנות לחלוטין את התחושה של התלבושת שלך-עסקית או קז'ואל. צלמו כמה דגמים בסיסיים למשרד ועור חום רך ללבוש יומיומי.

קנה אביזרי אופנה באינטרנט

הקפידו על כמה פריטים בסיסיים אבל המקום הטוב ביותר לחנות בימינו הוא ממש בבית – דרך המחשב שלכם! אתה יכול להסתכל מסביב ולראות איזה סגנון עדכני, בנוסף אתה יכול במהירות קניות נפלאות באתרי אופנה ייעודיים או באתרים כמו אמזון שיש להם מבחר עצום ממגוון חנויות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved