חמישה דברים חיוניים שעשויים לעזור לך לחג' 2011

/
/
/
69 Views

ריכזנו רשימה של חמישה דברים חיוניים שאמורים לעזור לכם ולשמור על נוחותכם בזמן שאתם מקיימים את טקס המעבר הזה.

הזמן מלון בקרבת מקום

הזמנת מלון שנמצא בסמיכות לחג' 2011 תוציא הרבה צרות מהטיול. נסיעות מרחוק יותר פירושן מוניות או תחבורה ציבורית ויכולים להיות לא נעימים וגם יקרים וגוזלים זמן.

מלון סמוך פירושו קלות גישה ויהפוך את ההשתתפות באירוע הסולידריות הזה להרבה יותר נוח והרבה יותר קל.

ביגוד מתאים

מכה היא מקום חם מאוד, עם טמפרטורות שדוחפות לכיוון 40 מעלות צלזיוס. זה הוסיף להמונים ולשמש הקופחת אומר שאתה צריך לוודא שאתה לובש את הסוג הנכון של בגדים.

הקפידו לארוז אירהם נוסף לטרק. על הנוסעים לשאוף שיהיה כמה שיותר נוח להגיע לשם, ולכן מומלץ לארוז וללבוש בגדים נוחים ושיקיים בבואם לאזור ובחזרה. עולי רגל צריכים גם לוודא שיש להם מספיק גרביים ובגדים תחתונים כדי לעשות אותם במשך הימים שהם עלייה לרגל.

יש לארוז וללבוש צעיפים, סוודר וגרביים. גברים ללא שיער צריכים לחבוש כובעים או שיהיה להם משהו שיכסה את ראשם מהשמש הקופחת. כמו כן, מומלץ להביא שני זוגות נעלי בית לא יקרות לכניסה למסגד על חבילת החאג'.

מוצרי רחצה

החום גם גובה את שלו מבלוטות הזיעה של הגוף שלך, אז הקפד לארוז מספיק סבון, שמפו ודאודורנט כפי שתצטרך. ארזו גם מספריים קטנות, קוצץ ציפורניים וסכין גילוח לגילוח השיער והזקן לחאג'. הביאו מגבות לייבוש וחומר ניקוי לשטיפת הבגדים שלכם אם תצטרכו. מגבונים לתינוק שימושיים גם לניקוי עצמך ולהתרעננות בשמש.

תרופות

כאשר נמצאים בקהל של למעלה משלושה מיליון על חבילות חג'ג', לא נדיר להיתקל בחולים. מכיוון שכל המוסלמים מבקשים לצאת לטיול לחאג' פעם אחת בחייהם, חלקם בטוח יחלו או יפתחו מחלה כשהם שם. מחלה זו עלולה להתפשט בגבולות קרובים ולגרום לאחרים לחלות. הקפד להביא תרופות כדי למנוע זאת.

פלסטרים, מדבקות שלפוחיות, אנטיביוטיקה, משככי כאבים ומשלישים וטבליות עיכול, כולם שימושיים ועשויים למנוע ממך לחלות במחלה קשה.

כסף, מסמכים ואביזרים לשמירה

ודא שיש לך את כל המסמכים שלך על האדם שלך לפני שאתה הולך לשדה התעופה עבור חבילות חג'ג' 2011. החלף את כספך ושמור את הדרכון והמזומן שלך במקום בטוח בזמן שאתה שם. מומלץ להשתמש בחגורת כסף, או כך גם להניח את החפצים בכספת במלון. זה ימנע ממך בעיות כלשהן במחלקה הזו.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved