חגורת תחתונים לגברים – האם הן קיימות?

/
/
/
90 Views

זה אולי נראה כמו רעיון מצחיק לחשוב על גברים שלובשים חגורות, אבל אכן כך. גברים לובשים חגורות בדיוק מאותן סיבות כמו נשים – אולי הם עלו קצת יותר מדי במשקל סביב האמצע או שהם רוצים לקבל מראה רזה יותר וקוצץ ליום יום, או אפילו לאירוע מיוחד. במהלך השנים האחרונות, שוק תחתוני הגברים הגיב לביקוש מוגבר לתחתוני תמיכה על ידי השקת קווים מיוחדים חדשים. תוכלו למצוא מספר שמות מותגים מרכזיים, כגון Go Softwear, Equmen ו- Underworks. לפעמים מוצרים אלה אינם משווקים כתחתוני תמיכה או מדויקים, אך שימו לב שהם ממלאים את אותה פונקציה כמו החגורה המסורתית שלכם.

חגורת תחתונים לגברים?

למרות הצמיחה של שוק הלבשה תומכת גברים, יש גברים שמעדיפים דווקא ללבוש חגורות נשים. בעוד שחלק מהאנשים מציירים בקלות דימויים נפשיים של שידות קרוס, אנא דעו שזה לא תמיד המקרה. גברים רבים מאוד גבריים לובשים חגורות נשיות מבלי ללבוש עוד פריט לבוש של נשים. מהן כמה מהסיבות לכך שגברים עשויים להעדיף חגורות נשיות? גברים רבים מדווחים כי תחתוני תמיכה לנשים מציעים שליטה איתנה בעוד שחגורות לגברים עשויות שלא להציע את אותו הדבר. שנית, כמה גברים מצאו שחגורות נשים איכותיות יותר ומחזיקות מעמד זמן רב יותר מחגורות גברים, ובדולר לדולר, בסופו של דבר התחתונים לנשים הם הקניה הטובה יותר.

חגורות נשיות לגברים? זה לא יזיק?

לפני שאתה באמת מנסה ללבוש חגורות נשים, אתה צריך לדעת שהבגדים התחתונים האלה עשויים שונים לחלוטין עבור גברים לעומת נשים. ישנם שני סוגים עיקריים של חגורות נשיות: תחתית פתוחה (OBG) וחגורת תחתונים (PG). השמות שלהם נשמעים בדיוק כמו שהם נראים. כפי שאתם עשויים לדמיין, חגורת התחתונים נועדה להתאים לחלקים הפרטיים של נשים ולמעשה עשויות להיות לא נוחות לגברים ללבוש. במקום זאת, גברים רבים מעדיפים את החגורות התחתונות הפתוחות במקום זאת. גברים הלובשים חגורות נשיות זה לא דבר קינקי או פטיש מיני – זוהי אלטרנטיבה מעשית בבגדים תחתונים לגברים המעוניינים להוריד כמה סנטימטרים מהבטן!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved