חגורות גברים – היתרונות והיציבות של אביזר האופנה הזה לגברים

/
/
/
51 Views

חגורה היא אחד מחלקי הארון החיוניים ביותר עבור רוב הגברים, וגברים רבים מרגישים שהם לא באמת לבושים אלא אם כן הם לובשים חגורה לגברים. יותר מסתם רצועת עור או בד שמחזיקה את הג'ינס או המכנסיים שלך על גופך בצורה מאובטחת; חגורות גברים הן גם אביזרי אופנה. לנשים יש את הארנקים והנעליים שלהן, גברים משתגעים בחגורות! הבחירה הנכונה היא חשובה.

גודל

זהו מיתוס לגבי חגורות לגברים שעליהם לרכוש את מידת החגורה זהה למידת המותניים שלהם. רוב ביגוד הגברים יודו שגבר צריך לרכוש כזה שגדול במידה שלמה ממידת המותניים שלהם, או אפילו גדול יותר. לדוגמה, אם גודל המותניים שלך הוא שלושים וארבע, עליך לרכוש חגורה במידה שלושים ושש או שלושים ושמונה. הפוך, גם אתה לא רוצה שהוא יהיה גדול מדי, כי הוא ייראה מגושם תחוב לתוך הלולאות של המכנסיים שלך. החגורה לא צריכה ללכת יותר מהלולאה השנייה לאחור. זה צריך להיות מספיק ארוך כדי שיהיה קל לחגור אותו לאטימות הרצויה לך בחור האמצעי; לא החור או החריץ האחרון, שעלול לגרום לחגורה שלך להיראות גדולה מדי, או החריץ הראשון, שעלול לגרום לחגורת הגברים להיראות קטנה מדי.

רוֹחַב

רוחב החגורה חשוב גם כן. ללבוש יומיומי או ללבוש קז'ואל, אחד צריך להיות ברוחב של שני סנטימטרים או יותר. לאירועים רשמיים ולמכנסיים או מכנסיים, אחד ברוחב אחד או סנטימטר וחצי הם הבחירה הטובה ביותר. כדאי גם לשקול את גודל הלולאות בעת בחירת רוחב החגורה שתלבש. אתה רוצה שהוא בקושי יגע בלולאות כשהוא מושחל דרכן, לעולם לא ייראה צבוט או גרוע מזה – שנראה כאילו אבדו בלולאה ענקית.

מחיר

אמנם התקציב שלך הוא שיקול בבחירת חגורות לגברים, אבל אתה צריך גם לקחת בחשבון שהחגורה יקרה מאוד כשהבגדים שלך לא יקרים יגרום לחגורה להיות ברורה מדי כשהיא נלבשת. כמו כן, זה לא צריך להיות כל כך זול שזה גורם לג'ינס היקר שלך להיראות עלוב.

סִגְנוֹן

באופן כללי, חגורת עור פשוטה בשחור או חום היא אידיאלית ליום יום. ולמרות שאולי אתם יוצאים ומהנים, בדרך כלל כדאי להשאיר חגורות משובצות או מודפסות לשטיח האדום או פשוט ללבוש אותן לאירועים כמו סילבסטר או חגיגות אחרות, אבל לעולם לא למשרד.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved