התאמת החגורה שלך לנעליים שלך

/
/
/
46 Views

שמעתם אותי אומר את זה בעבר ואני אגיד את זה שוב: כשזה מגיע לאופנת גברים, הכלל הוא שנעליים יתאימו לחגורה וגרביים שיתאימו למכנסיים. אם אתה רוצה להיראות מצוחצח, זהו כלל שקל לעקוב אחריו. עם זאת, כמו רוב הכללים, זה לא בהכרח רק לחתוך ולייבש. עד כמה החגורה והנעליים צריכות להתאים? הם חייבים להיות באותו צבע בדיוק?

התשובה היא לא, הם ממש לא צריכים להיות באותו צבע בדיוק, או באותו חומר בדיוק, לצורך העניין. כאשר מתאמים חגורות ונעליים, אפשר לחשוב עליהם כמתאימים באותה משפחת צבעים. הם אפילו לא צריכים להתאים בדיוק, אלא הם פשוט צריכים "ללכת ביחד".

בגלל זה, חגורה בצבע ערמון הולכת טוב מאוד עם זוג נעליים חומות-אדמדמות. זוג נעליים בצבע חום כהה ישתלבו היטב עם חגורה חומה כהה דומה. החגורה והנעליים ממש לא צריכים להיות באותו צבע בדיוק, וזה מזל, כי אלא אם כן אתה רוכש סט, זה יכול להיות קשה לעשות בכל מקרה.

צבעים שלא יהיו באותה משפחה יהיו, למשל, חגורה בצבע חום-אדמדם כהה עם זוג נעליים שזופות. במקרה זה, עדיף שתבחר בחגורה חומה בהירה. ברור שגם שילוב של זוג נעליים שחורות עם חגורה חומה לא יעבור.

עכשיו, בדיוק כשחשבת שיש לך את הכלל, אני הולך להכניס כאן חריג קל נוסף. מידת התאמת הנעליים והחגורה שלך עשויה להשתנות גם בהתאם לסוג המראה שאתה מנסה להשיג. למשל, אם אתם רוצים להיראות נגישים ומקצועיים במיוחד עבור אירוע נטוורקינג עסקי, אז אין לחרוג מהכלל כמפורט לעיל. קשרי העניבה שלך צריכים להיות ישרים לחלוטין, החולצה שלך צריכה להיות מגוהצת, והנעליים והחגורה שלך צריכות להיות באותה משפחת צבעים. עם זאת, מה אם אתה רוצה להיראות קצת יותר עצבני או נועז? האם אתה יכול להתחמק מקשירת צעיף סביב המותניים, א-לה סטיבן טיילר, במקום חגורה? בטח, כל עוד אתה יכול לעשות את זה בביטחון! הכלל כאן יהיה לבחור רק אלמנט אחד עם דפוס. אז אם אתה רוצה ללבוש חגורה נוצצת בכחול ואדום עם הג'ינס שלך, היצמד לנעליים בצבע אחיד או כחול או אדום.

אם את מעוניינת לנעול זוג נעליים לבנות, שזה מראה לא רע לקיץ, אל תלבשי חגורה לבנה (אלא אם כן את רוצה להיראות כמו תוספת ב- Saturday Night Fever). בחר במקום זאת בחגורה חומה או אפורה, מה שמתאים ביותר למכנסיים ולחולצה שלך. אם אתה יכול למצוא חגורה עם מבטא לבן, כמו חגורה חומה עם תפרים לבנים, זו בחירה מצוינת. חגורות שחורות נוטות להיראות קצת יותר מדי עם נעליים לבנות.

כשתתאים את הנעליים והחגורה שלך, אל תגזים בניסיון לדייק. תן לחוש האופנה הכללי שלך להכתיב את המראה שלך. לעולם לא תלבש חולצה חומה שוקולד עם מכנסיים חומים שוקולד, נכון? לא, כי זה יהיה מאוד מונוכרומטי. עם נעליים וחגורות, זה בסדר שהם יהיו בצבעים שונים. פשוט בחר גוונים בתוך אותה משפחת צבעים על מנת להיראות מצוחצחים. הצבעים לא צריכים להתאים בדיוק, הם רק צריכים לתאם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved