הקרב של ג'ינס לגברים – דיזל נגד G Star נגד Evisu

/
/
/
48 Views

ישנם מותגים רבים ושונים של ג'ינס לגברים כיום, כולם מציעים סגנונות וגזרות שונות. כמה מהמתחרים העיקריים של המותג בג'ינס לגברים הם דיזל, G Star ו-Evisu. כאן אנו מסתכלים על כל אחד בנפרד ורואים כיצד הם משתווים לאחד ולשני.

דִיזֶל

דיזל הוא מותג איטלקי ומגוון הג'ינסים שלהם נקרא Diesel Denim. דיזל שפך את מכנסי הג'ינס לגברים שלהם לשלוש קטגוריות שונות, כולל נוחות, רזה רגילה ורזה. בתוך כל קטגוריה אתה יכול לבחור את הצבע והסגנון לבחירתך או שחור או כחול וסטנואש או כהה וכן הלאה. המותג דיזל ידוע בהתלקחות המעצבים האיטלקיים שלו, האופנה מיועדת בעיקר לבני נוער ומבוגרים צעירים ולכן סגנונות הג'ינס מאוד פאנקיים ומגניבים.

G Star

ג'ינס G Star שונה למדי מזה של ג'ינס דיזל בסגנון שלהם. במקום שבו ג'ינסים של דיזל דהויים, ג'ינס ודנים במראה, לג'ינס G Star יש תפיסה שונה של חומר הג'ינס שהם משתמשים בהם. הם מתארים חלק מהסגנון של הג'ינס שלהם שייעשו מג'ינס ברוקלין, או דנים ניפון, ג'ינס מרוסק וכאלה. סוג זה של ג'ינס כהה יותר, דק יותר ומלוטש יותר. ל-G Star יש מראה שונה מאוד לג'ינס בהשוואה לרוב הלהקות המובילות כמו לוי או רנגלר, שפועלים לטובתה.

אוויסu

ג'ינס Evisu הם מותג יפני שהוקם על ידי אדם בשם Hidehiko Yamane. הכוונה העיקרית של יאמאנה הייתה ליצור סגנון וינטג' ושונה מהסגנון המודרני של ייצור המוני. על רבים מהג'ינסים של Evisu הם מניחים את סמל השחף על שני כיסי הג'ינס האחוריים. Evisu נבדל לג'ינס של דיזל וג'י סטאר על ידי הסמלים והסמלים הצבעוניים והבהירים הקיימים ברבים מסגנונות הג'ינס, ומניחים אותם בצד.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved