היתרונות של לבישת בגד גוף בריקוד ובבילויים אחרים

/
/
/
53 Views

כאשר ז'ול בגד גוף יצר את ה-Maillot הוא נועד בתחילה לגברים. אם תערכו קצת מחקר תגלו שכבר בשנות ה-20 של המאה ה-20, תמונות של "האיש החזק" הקרקס הראו את האיש עצמו לובש את הסגנון הזה של בגד גוף. למעשה, בגדי גוף לגברים התפתחו יחד עם סגנון הנשים, בסופו של דבר דמו לו, אלא שלגרסת הגברים הייתה פתיחת רגל מעט נמוכה יותר וחלק קדמי נמוך יותר.

אני יודע מה כולכם חושבים, אבל אני אף פעם לא רואה גבר בבגד גוף יותר. מה שבעצם קרה הוא שלמרות שהסגנון של בגד גוף לגברים ונשים היה כמעט זהה, הפופולריות של גרסת הנשים בסוף שנות ה-70 הובילה לירידה בשימוש בהם רקדנים גברים, זה היה נפוץ ביותר בארצות הברית. למרות שחלק מהחברות אכן המשיכו לייצר גרסאות לגברים, המכירות של בגדי גוף לנשים היו המוקד העיקרי שלהן.

אז מה נשים ובמידה פחותה גברים עושים כשהם לובשים אותם? מהם היתרונות עבור הלובש? ובכן, ראשית, הם נושמים וקלים מאוד ללבישה, נהדרים עבור ספורטאים, אבל היישומים המעשיים ביותר לשימוש שלהם הם עדיין ריקוד, תיאטרון ופעילות גופנית. זה התרחב לבגדים מתחת לבגדים, בנוסף ללבוש פנאי וקז'ואל אצל ילדים ומבוגרים כאחד. בניגוד לנטייה ההיסטורית של גברים ללבוש טייץ מעל בגד גוף, כיום זה הסטנדרט עבור גברים ונשים כאחד ללבוש טייץ מתחת לבגד גוף.

כיום בגדי גוף נלבשים על ידי מגוון רחב של ספורטאים ואקרובטים כולל; מתעמלים, רקדנים ואפילו תספאים. אתה בהחלט תראה אותם בקרקס והם לובשים לעתים קרובות עם בגדים אחרים, לחלקם יש שרוולים ארוכים ואלה עם רגליים וזרועות נקראים יוניטארד.

מכיוון שבגד הגוף הוא בגד אחד, יש להכניס אותו בדרך כלל דרך פתח הצוואר, זה קצת שונה מחליפת גוף מכיוון שבדרך כלל יש להם נקישה במפשעה כדי שתוכל למשוך אותו מעל הראש. או שהם דומים לגרב גוף וכך אתה נכנס לתוך הרגליים ואז רוכסן את החלק האחורי של החליפה כדי לסגור.

אז למה עוד אפשר להשתמש בגדי גוף? ובכן, גברים ונשים לובשים אותם ליוגה, ריצה או תרגילי לב וכלי דם אחרים, ריקוד ובלט. החלקה אמנותית כוללת גם בגד גוף, בדרך כלל עם שרוולים ארוכים בגלל הטמפרטורות הקרות על הקרח. כמו כן, זוועה ללבוש תחתונים מתחת לבגד גוף ולמעשה בגד הגוף מיועד ללבישה ללא תחתונים כיוון שהוא חתוך גבוה מעל הירך והמותניים. חלק מבתי ספר לריקוד אסרו על לבישת תחתונים ואכן בתחרות ניתן לנכות נקודות עבור תחתונים גלויים במהלך הופעה או שגרה. אז כפי שאתם יכולים לראות בגד הגוף הצנוע עבר לא מעט מסע, שימש למגוון רחב של פעילויות ועדיין נמצא עד היום. צוין שאפילו גברים מתחילים ללבוש את הבגד לעתים קרובות יותר כאשר הריקוד המקצועי הופך יותר ויותר פופולרי.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved