ההיסטוריה של מותג הג'ינס של קולין

/
/
/
97 Views

ההיסטוריה של ג'ינס שנעשה לפי מידה על ידי Colin's התחילה בשנת 1983 כאשר איש עסקים טורקי Nurettin Eroglu וארבעת אחיו הקימו ייצור בגדים קטן בשם "Eroglu Holding". במקור ייצר המפעל מעילים ומעילי פוך, אך ב-1986 יוצרו בו הג'ינסים הראשונים. באותה שנה הוצג הסימן המסחרי "קוליס". הייצור גדל ועד שנת 1992 ייצרה החברה 1500 זוגות ג'ינס ביום. שם המותג שונה באותה שנה ונקרא "הג'ינס של קולין". נפתח מפעל התפירה הראשון בשטח של 10,000 קמ"ר.

בשנת 1993 החברה מתחילה לייצא את הג'ינס שלה לחו"ל. כיום הג'ינס של קולין נמכר בארה"ב, מערב ומזרח אירופה, רוסיה והמזרח התיכון.

המותג Colin's Jeans בחר באסטרטגיית השיווק הנכונה מההתחלה. בניגוד ליצרניות טורקיות אחרות של ג'ינס, המותג Colin's Jeans לא ניסה להעתיק דגמי ג'ינס שיוצרו על ידי חברות מבוססות עולמיות. במקום זה המותג ייצר בגדים זולים באיכות טובה ופרסם עבור סימן מסחרי משלו. מדיניות זו תרמה להצלחת המותג בכל העולם.

בסוף שנות ה-90 ל-Colin's Jeans כבר היו 11 חנויות בטורקיה ו-6 חנויות בחו"ל. המותג הציג גם קו ג'ינס חדש יקר יותר בשם "לופט". בשנת 1997 נפתחו המשרד המרכזי ומרכז המסחר Marka&Marka באיסטנבול. על פי התפיסה Marka&Marka Eroglu החלו בייצור עבור היצרניות המובילות בעולם של ג'ינס בהתאמה אישית: Levi's, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Lacoste, Next, Polo, GAP, Ralph Lauren, Lee Cooper, Matalan וליז Clairbone. בשנת 1998 נפתח מפעל בשטח של 35,000 קמ"ר, ואחריו נפתח בשנת 2003 המפעל לייצור בגדי ג'ינס הגדול באירופה ותופס שטח של 45,000 קמ"ר, המסוגל לייצר 17 מיליון חלקי לבוש בשנה. בשנת 2005 רכשה קבוצת Eroglu את אחד ממותגי הג'ינס הגדולים באירופה "ביג סטאר", וביצרה את מעמדה בשווקי העולם.

כיום החברה מיוצגת ב-33 מדינות ומונה יותר מ-24,000 עובדים. המותג מייצר בגדי גברים, נשים וילדים ומציג בכל עונה יותר מ-2000 דגמים של ג'ינס בהתאמה אישית לקולקציה החדשה, בעקבות הטרנדים האחרונים של האופנה העולמית. Colin's מייצג מחזור ייצור שלם, כולל טיוטת עיצוב של דגמי ג'ינס, בנייה, דרגת עיקול, תפירת חלקי לבוש, אריזה ומשלוח של סחורה מוכנה ללקוחות. הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של עיבוד וצביעה משמשות במפעל הג'ינס של קולין.

מגוון המוצרים כולל מכנסי ג'ינס, ז'קט ג'ינס, חולצות, חצאיות, ווסטים, שמלות, מכנסיים קצרים, אוברולים, כמו גם בגדי כותנה וסריגים כמו עליוניות, חולצות טי, סוודרים, חלוקים. Colin's גם ממשיכה לייצר בגדים חיצוניים, מעילים וז'קטים. גם בגדי ילדים ואביזרים שונים שייכים לפלטת המוצרים של החברה.

למותג יש כעת 300 חנויות בטורקיה ויותר מ-1000 בחו"ל, ובכך הפך למתחרה ראוי של מותגי הג'ינס המובילים בעולם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved