ההיסטוריה של חגורות ביריות

/
/
/
56 Views

חגורות ביריות הן הלבשה תחתונה סקסית שנשים לובשות במשך שנים רבות והן לא השתנו הרבה במהלך השנים. הם אומרים שהצורך הוא אם ההמצאה וחגורות ביריות בהחלט היו נחוצות בכל הנוגע להחזקת גרביה של אישה.

חגורות ביריות הן למעשה תשובה לחגורה ולצורך של נשים להחזיק את הגרביים שלהן, אך מעדיפות לא ללבוש חגורה מגבילה ומגבילה. אז כמו עכשיו נשים העדיפו, בגלל האופנה של היום ופשוט הרצון להיראות טוב יותר, שלא יראו להן את מה שאנחנו מכנים היום מאפינס או גלילי שומן גוף לא נעימים. מתי האופנה התחילה להאמין שיש לה דמות שעון חול? בטח שלנשים יש וממשיכות להיות עבדות לאופנה אם כי אולי הרבה פחות מבעבר. קשה להאמין שנשים יחזרו ליום שבו היה מקובל על רצועות מותניים, מכיוון שהן היו די כואבות ואפילו מסוכנות, כפי שההרגל להתעלף יכול להיות כתוצאה מלבישת מחוך, חגורה או מותניים הדוקים כל כך עד האישה לא הצליחה לנשום.

אז החלה חגורת הבירית כשנשים רצו אלטרנטיבה להיכנס לחגורה מסורבלת, לוהטת ומגבילה. חגורת הבירית שימשה את התפקיד של להחזיק את הגרביים ללא כל הכליאה הנוספת. חגורות ביריות נראו אז כמו שנראו ונראות עכשיו. הם עדיין צריכים את רצועות הבירית, שהן הבד שתלוי מטה מחגורת הבירית עצמה, וכן שיטת הצמדת הגרביים לרצועות.

בדרך כלל, זה היה מנגנון שני חלקים שתפס את הגרב ובדרך כלל היה עין מתכת עם חתיכה נוספת שהשתלבה היטב בעין כשהגרב מוחזקת בין שני החלקים הללו במתח. חגורת הבירית עבדה כמו קסם בתקופה שבה גרביים נלבשו לעתים קרובות ואפילו בעלות על גרביים הייתה סמל סטטוס שכן הם היו יקרים יחסית לאותה תקופה.

חגורת הבירית הייתה עשויה במקור מהבד שהיה זמין באותה תקופה, כמו סאטן, וכדי להציע שהיא סקסית, מה שאומר שאתה צריך להבין את הקוד המוסרי והאופנתי של אותה תקופה. פריט ההלבשה התחתונה האייקוני הזה היה פונקציונלי בלבד מכיוון שהוא התפתח מבגד מאוד פונקציונלי ותועלתני. האמת היא שסקסי באותה תקופה היה המראה של כל פריט שאישה לבשה מתחת לבגדיה, שכן בגדי היסוד הללו נועדו ללבוש ולעולם לא נראה.

חצאיות מיני לא היו בדמיונו של אפילו מעצב הביריות הכי אופנתי ואף אחד לא היה מעז אפילו לחלום על תחתונים ללא מפשעה או שתלי חזה כבר אז. זו הייתה תקופה הרבה יותר פשוטה, תקופה דכאנית יותר שבה בגדי נשים, במיוחד הלבשה תחתונה, היו משהו שנערים וגברים צעירים לא ראו בשגרה כפי שהם רואים בטלוויזיה, בשלטי חוצות ובקטלוגים. הכל הלך כשורה עבור חגורת הבירית שכן היא הייתה חידוש ואפילו שיפור בהיותה נוחה, קלת משקל, והיא תפקדה כמתוכנן.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved