הדרך הטובה ביותר לגרום לבחור אורגזמה – עצות סקס אדומות שכל אישה צריכה לדעת

/
/
/
43 Views

לא רק שאתה רוצה לתת לגבר שלך אורגזמה, אלא שאתה רוצה לתת לו את הטוב ביותר בחיים האלה. אתה רוצה לפוצץ את דעתו לגמרי במיטה ולגרום לו להרגיש עונג שהוא אפילו לא חשב שהוא אפשרי. אתה רוצה ללמוד את הדרך הטובה ביותר לגרום לבחור אורגזמה ואתה רוצה ללמוד את זה היום.

למרות שקל יחסית לגרום לגבר אורגזמה, יש הרבה יותר מעורב כשאתה נותן לו הנאה מדהימה. גבר לרוב תמיד ירגיש הנאה מכל גירוי שתעניק לו, אבל כדי באמת להכניס אותו לחדר השינה ולתת לו את אחת האורגזמות הטובות בחייו, אתה צריך ללמוד את העצות האלה.

הדרך הטובה ביותר לגרום לבחור אורגזמה היא לתת לו את כל הגירוי שאתה יכול לתת לו. זה אומר שאתה הולך לפנות לכל החושים המיניים שלו כדי להבטיח שהוא יעורר בכל דרך אפשרית. ראשית, אתה צריך להתחיל עם גירוי חזותי. גברים אוהבים להסתכל על נשים יפות בלבוש דליל. זה גורם ללבם לדהור ולדם זורם לחלקי הגוף שבהם זה הכרחי. זה מעורר אותו וזה הופך את העבודה שלך לגרות אותו פיזית להרבה יותר קלה. תלבשי קצת הלבשה תחתונה סקסית בחדר השינה וזה בהחלט יתפוס את עיניו. עדיף עדיין לכסות את האזורים האינטימיים ביותר שלך במקום פשוט לתת לו הכל במכה אחת. גברים יסכימו שמסתורין קטן הוא מאוד סקסי.

עכשיו אתה חייב לתת לו גירוי נפשי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לצייר תמונה סקסית במוחו. אתה יכול לעשות זאת בקלות עם הקול שלך. רוב הנשים חוששות להיות קולניות בחדר השינה, אבל אם אתה רוצה לתת לו סוף אקלימי סקסי, אז אתה צריך להשתמש בדיבור מלוכלך. אתה יכול להשתמש בדיבור מלוכלך במהלך סקס או כמבשר מועיל לסקס.

מכיוון שהגבר שלך מוכן עכשיו ודוהר ללכת, הגיע הזמן שתוציא את כל העצירות. עכשיו זה הזמן שלך לשים עליו את היד שלך ולעורר אותו באמת בצורה הנכונה. כל הבנייה הזו הייתה נהדרת והכרחי שהוא ירגיש. עם זאת, עם גירוי פיזי כך באמת תביאו אותו לאורגזמה ובמהירות. תן לידיים, לפה ולגוף שלך לדבר ובאמת לתת לו כמה מההנאה הטובה ביותר שהיה לו אי פעם.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved