הברוגז הכריזמטי הישן והטוב

/
/
/
91 Views

בתקופה שבה נוצרו נעלי ברוג, הן יוצרו במיוחד למטרות חוץ. רכיב העור המוצק הפך אותו לנעלה נוחה וקשוחה יותר. החורים הזעירים שיש ל-Brogues נקראים "Brogueings". חבטות אלו הוכנסו לעיצוב הנעל כדי לנקז את המים מהנעליים בזמן חציית ביצה או ביצה. באותה תקופה הם לא נחשבו למשהו שניתן ללבוש במפגש חברתי או באירוע רשמי. אבל עם השנים התדמית של נעלי ברוג השתנתה. כיום ניתן ללבוש אותם כמעט בכל אירוע, במיוחד רשמי.

היום השווקים מלאים בנעלי ברוג. ישנם מותגים רבים אשר מעצבים נעליים ולכן נותנים מגוון גדול לבחירה. נעליים אלו הן הנעלה פופולריות בקרב גברים ונשים. נשים אוהבות לנעול את הנעליים האלה כמו גברים. נעלי Brogue מיוצרות בדרך כלל בארבעה סגנונות כובע אצבע, כלומר קצה כנף או "מלא", "חצי", "רבע" וכנף ארוכה; יחד עם ארבעה סגנונות סגירה כמו דרבי, אוקספורד, נזיר וג'ילי. היתרון הבולט של ה-Brogues על פני סוגי נעליים אחרים הוא העמידות שלהן המלווה בנוחות רבה. זו הייתה הסיבה לעלייה בפופולריות שלהם במהלך השנים. הצבעים הקלאסיים של הנעליים האלה, שחור וחום, הולכים טוב מאוד עם הלבוש. נעליים אלה ראו הרבה שינויים שהוכנסו כדי לספק נוחות ללובשת.

ישנם מספר מותגים גדולים שנכנסו באגרסיביות לשוק נעלי הברוג. כקונה, גורם זה פועל הן כיוקרה והן כבעייתיות מכיוון שבעוד שמצד אחד אתה מקבל מגוון עצום לבחירה, מצד שני קשה להבחין איזה מהם הכי מתאים לך. בעיית הבחירה מתעצמת כאשר לוקחים בחשבון את העובדה שלא כל המותגים מספקים מוצרים באיכות גבוהה. הדבר האחרון שהיית רוצה הוא הנעלה לא נוחה. אז אתה צריך לוודא שאתה הולך רק על המוצר האיכותי ביותר. נעליים באיכות גבוהה, עם עיצובים וצבעים אלגנטיים מיוצרות בדיוק ומשתמשים רק באיכות הטובה ביותר של עור, כך שהן צפויות להיות יקרות. אבל להוציא כמה דולרים נוספים על זה הוא משהו שלעולם לא תצטער עליו. הסגנון הקלאסי האלגנטי שלהם נותן לך מראה חד והם מחזיקים מעמד לאורך זמן כמעט בכל התנאים.

אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף ועדיין יש לך את המותרות לעשות איכות טובה נעלי ברוג, אולי תחפש שווקים מקוונים. ישנן מספר חנויות מקוונות המספקות מגוון עצום של נעליים. אתה יכול לגלול בהם בנוחות של הבית שלך, מה שיחסוך לך כמות עצומה של אנרגיה וזמן שאחרת היית משקיע בחיפוש אחר הקנייה הטובה ביותר בשווקים המסורתיים. חנויות אלו מספקות גם הנחות ומבצעים שתוכלו להרוויח מהם אם תגיעו לאתר הנכון, בזמן הנכון. זה גורם חשוב לבחור את החנות המקוונת הנכונה. סמכו רק על החנות המועדפת והאמינה ביותר שידועה במתן המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved