האם התחתונים שלך יכולים להיות הסיבה האמיתית שיש לך צלוליט על התחת?

/
/
/
44 Views

האם אתה לובש תחתונים צמודים על בסיס קבוע ויש לך גם צלוליט סביב אזור הישבן? אז יש סיכוי שהתחתונים שלך אשמים… כן, אמרנו שהתחתונים שלך!

לרוע המזל, התחתונים הקטנטנים והחמודים האלה מתחבקים בחוזקה ממש מתחת לישבן, חונקים את מחזור הדם וגורמים לגומות ולהגביל את זרימת הדם לאזור, וזה באמת המקום שבו טמונה הבעיה. אלסטית הצד ההדוקה שחוצה את מאחורך ומותירה כתמים אדומים-כחלחלים מגבילה את זרימת הדם וכתוצאה מכך צלוליטיס.

אבל הבעיה האמיתית מתרחשת כשאתה לובש את אותו סוג של תחתונים כשאתה הולך לישון. ללבוש אותם במהלך היום כשאתה פעיל עדיין מאפשר לדם לזרום איכשהו; אבל בלילה, כשאתה במנוחה, זרימת הדם המוגבלת ישנה גם כן, ומזרזת את היווצרות הצלוליט.

בשורה התחתונה

אתה יכול להתחיל בלבישת תחתונים או תחתונים חלופיים. הימנעי מתחתונים עם גומי צד שחונקים ומשאירים את התחת עם סימנים אדומים. ללבוש חוטיני זה רעיון טוב כי הם לא מכסים את הישבן. (אני יודע שאתה חושב, היי… עשה את זה החבר שלי צדק… לא!) חוטיני, מכנסיים קצרים לבנים או תחתוני תחרה הם למעשה אידיאליים מכיוון שאין להם הרבה גומי שעוטף את עצמו סביב החלק התחתון וחונק את הדם זְרִימָה.

לבסוף, כאשר אתה מכה את השק, אתה עשוי לנסות לישון בחליפת יום ההולדת שלך או ללבוש תחתוני פיג'מה מאוד לא מתאימים. נשים רבות למעשה משאלות את בעלך, או תחתוני בוקסר של חברים. לא רק שהם נוחים, אלא שהם חמודים ועדיין משאירים אותך מכוסה.

לצלוליט יש מספר סיבות, אבל באחת זו היא רק בעיית אורח חיים שניתן לטפל בה על ידי ביצוע שינויים בהרגלים שלנו, כמו אופן הלבוש שלנו. זה עוזר לדעת שנשים – שיש להן שלוש שכבות שומן מעל הברך בהשוואה לאחת רק לגברים – נוטות יותר לצלוליטיס. נשים מנסות הכל כדי לעזור הסרת צלוליט, ולפעמים זה עובד טוב, לפעמים לא כל כך טוב, אבל אנחנו יכולים לעזור למנוע את זה מלהתרחש בטרם עת – אבל כשזה קורה, דעי שאת בחברה טובה שכן ל-9 מתוך 10 נשים יש את זה; נשים רזות, נשים גדולות ואפילו גברים.

זכרו גם שגורם נוסף לצלוליט מגיע עם הגיל. ככל שאנו מתבגרים, ייצור האסטרוגן פוחת וסוללת את הדרך להצטברות שומן. לכן, ככל שאתה מתבגר ומסתגל, אולי תרצה לפרוש את התחתונים הצמודים האלה ולבחור במשהו שלא יגביל את זרימת הדם מהתחתונים הגורמים לצלוליט.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved