באסקים, מחוכים, גרביים או עקבים גבוהים – מה גברים מוצאים הכי סקסיים על נשים?

/
/
/
34 Views

כשזה מגיע להלבשה תחתונה, זה גורם לנשים להרגיש סקסיות ומועצמות, כמו גם בטוחות מאוד, ללא קשר למועד או איך הם לובשים. אוסף טוב של הלבשה תחתונה צריך להיות חלק מהמלתחה של כל אישה, לא רק בגלל מה שהיא עושה לרמות הביטחון אלא גם כאמצעי להעלאת גורם הוואו בכל הנוגע לגבר בחייך. אז מה גברים חושבים על הלבשה תחתונה והאם הם מעדיפים הלבשה תחתונה סקסית על פני היבטים אחרים כמו נעלי עקב?

מחוכים, באסקים ובייבידולים כמו גם גרביים הם רק ידית של דוגמאות להלבשה תחתונה שיש. עבור גברים, כל אלה ועוד הופכים נשים לסקסיות ומפתות יותר ולכל הגברים יש את המועדפים שלהם אבל כולם פועלים באותו סוג של נושא. שקוף, חושפני ותחרה; גברים אוהבים הלבשה תחתונה סקסית ומסוכנת מחמיאה לאישה, אבל נוסף על כך עובדה ידועה שמה שגברים אוהבים יותר מסתם הלבשה תחתונה זה הלבשה תחתונה בשילוב עם נעלי עקב ואני חייב להסכים שזה באמת מושך את המראה בצורה מושלמת , אבל מה יש בנעלי עקב שגברים לא יכולים לקבל מספיק מהן?

בעיני גברים, עקב קטלני מכווץ את הקימורים של אישה כדי שיהיה להם צורה בולטת יותר; זה גם אומר שאישה צריכה לעשות צעדים קטנים יותר, מה שישפר את תנועת המתנודד של הירכיים. עקב גם מדגיש מגוון פנטזיות כמו מורה סקסית בבית ספר או מזכירה שובבה. זה הופך אישה לנשית יותר ומדגיש את אחת התכונות הנשיות האהובות על גבר; הרגליים. כשאתה משלב נעלי עקב עם הלבשה תחתונה, אתה מנצח מובהק כדי להרשים ולפתות את הגבר שלך, אז מהן חלקי ההלבשה התחתונה הטובים ביותר לעשות זאת? נתחיל בצוות הפשוט של חזיות, מיתרי G וגרביים. לנשים רבות זה עשוי להיראות פשוט, במיוחד אם זה משהו שנלבש ברוב הימים, אבל לגברים, זה לא חושף יותר מדי אבל עדיין נותן להם להגיע לשיא; זה מתגרה ומחמיא בו זמנית ואם אתה משתמש בצבעים לבן, אדום ושחור אז זה עושה את זה אפילו טוב יותר.

עם זאת, המועדף על גברים חייב להיות מחוך או באסקי. אני מאוד בספק אם יש גבר בחוץ שלא ירצה לראות אישה לובשת את זה. זה לא רק מרזה את הגוף ומשטח את הצללית אלא גם מחזק את המחשוף, כל אלה מסמנים את התיבות הנכונות לגבי גברים. וכאשר צוותים עם חוט ג'י וזוג גרביים גבוהות בירכיים, אתה בטוח שהגבר שלך על הברכיים.

כשמסתכלים על כל ההיבטים השונים שבטוח מפתים גבר, כל אחד מהם עובד בעצמו, אבל תחשוב על זה, כשאתה משלב מחוך עם גרב וזוג עקבים, כמה יותר השפעה אתה הולך להשפיע. עשה? בעצם במקום לשאול מה גברים אוהבים יותר, למה לא לפנק את הגבר שלך בקצת מכל דבר. הפוך את עצמך לגמרי שאין לעמוד בפניו והגבר שלך לא יוכל להרחיק את ידיו ממך! http://www.wildandsexy.co.uk

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved