איך למשוך תשומת לב של ילדה – תיאוריית הטווס נחשפה

/
/
/
77 Views

כדי למשוך תשומת לב של בנות אתה צריך להתבלט מההמון. אנשים שופטים לפי המראה ויש לך רק שניות להוכיח שאתה איש של סטייל. אז, בראש ובראשונה אתה צריך להסתכל על איך שאתה מתלבש:

השמלה שלך משעממת או שהיא מעניינת וייחודית? כמובן שלא הגיוני להתלבש כמו ג'יגולו, כי צריך להרגיש נוח בבגדים.

זה די מועיל לשאול את החברים שלך על התלבושת שלך (אבל בבקשה אל תיעלב אם הם ביקורתיים, ביקורת תעזור לך הרבה יותר מאשר פשוט "כן, אתה הגבר!"). עדיף אפילו אם תמצא כמה בנות לשאול. פשוט תגיד להן שאתה רוצה לשנות קצת את הסגנון שלך – בנות אוהבות כל מיני שאלות אופנה. אתה יכול גם לשאול בנות ברחוב איך הן אוהבות את התלבושת שלך ואיפה אתה יכול לקנות דברים מגניבים.

אם קראת את הספר שנקרא "המשחק" מאת הסופר והטנדר ניל סטאוס (המכונה גם סטייל), שבו הוא מתאר את קהילת הטנדרים, אתה מכיר את "תיאוריית הטווס". אם לא, הנה תמצית מאיר עיניים:

"תיאוריית הטווס היא הרעיון שכדי למשוך את הנקבה הנחשקת ביותר מהמין, יש צורך להתבלט בצורה נוצצת וצבעונית. עבור בני אדם… המקבילה לזנב טווס צעקני היא חולצה מבריקה, זועקת כובע ותכשיטים שמאירים בחושך…"

זה אומר שאתה יכול למשוך תשומת לב של בנות ולגרום לה להתעניין בך פשוט דרך הלבוש שלך. אתה חושב שללבוש דברים כמו בוז נוצות, כובעי בוקרים או תכשיטים מושכי עין זה טיפשי? אולי זה זה. אבל תחשוב על זה: כמה פעמים פנה אליך על ידי מישהו על התלבושת שלך? לא כל כך הרבה? לעולם לא? ובכן, בשביל זה החומר הזה טוב – הוא מאפשר לנשים (בעיקר נשים ביישנות) להתחיל איתך שיחה. אם יש לך תשובה מגניבה ואתה יכול להפגין ערך גבוה יותר, סביר להניח שתקבל את המספר שלה. במקביל אתה מפגין בטחון עצמי גבוה ללבוש את החומר הזה. ונשים אוהבות בחורים בעלי ביטחון עצמי.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved