איך להסתיר את החיתול למבוגרים

/
/
/
74 Views

אנשים רבים מאמינים בטעות שבריחת שתן היא בהחלט בעיה שיש רק לנשים. אולי תופתעו לגלות שבעוד שנשים הן רוב הסובלים מבריחת שתן, ישנם גברים רבים שחווים בריחת שתן ממספר סיבות שונות. גברים רבים שחווים בריחת שתן בוחרים להשתמש בחיתול למבוגרים כדי לעזור להם להתמודד עם זה. זהו רק אחד ממגוון מוצרי בריחת שתן לגברים. חיתול יכול להיות מוצר יעיל ביותר לבריחת שתן שיכול לאפשר להם להמשיך בכל הפעילויות הרגילות שהם רוצים לעשות. עם זאת, עבור גברים שעובדים, מטיילים, מתרועעים ועושים פעילויות אחרות, הם רוצים למצוא דרך להסתיר את החיתול שלהם ולנהל את בריחת השתן באופן דיסקרטי.

החדשות הטובות הן שהנה כמה טיפים שיכולים לעזור לך לעשות זאת. על ידי הקפדה על הנחיות אלו תוכל להפחית את הסיכון שמישהו יגלה שאתה משתמש בחיתול. הנה מה שאתה צריך לדעת על איך להסתיר את החיתול למבוגרים שלך לגברים-

• בחרו את החיתול המתאים למבוגרים – ישנם מוצרים רבים לבריחת שתן לגברים. חלקם הם חיתולים מסורתיים יותר בעוד שאחרים הם שומרים או אוספי טפטוף. תצטרך לוודא שאתה משתמש באספקת בריחת שתן נכונה לצרכי הניהול שלך. אם אתה לא משתמש בחיתול הנכון יהיה הרבה יותר קשה להסתיר אותו.

• לבשו את הבגדים הנכונים – לגברים יש פחות אפשרויות מלתחה מאשר לעמיתיהם. זה אומר שתצטרך להיות מאוד ספציפי עם מה שאתה לובש כדי להסתיר את החיתול שלך. יש גברים שמרגישים שמכנסיים עם קפלים וג'ינס מלא יותר מוליך יותר להסתרת חיתול. זכור שסגנונות חיבוקי גוף יעשו בדיוק את זה; לחבק את גופך ולהראות את כל הבליטות שחיתול המבוגרים שלך עשוי להשאיר. זה גם מועיל ללבוש צבעים כהים יותר מכיוון שהם נוטים להסוות את העובדה שאתה לובש חיתול. חשוב גם לקחת בחשבון שייתכן שתזדקקו לחיתול שונה בהתאם לסוג הלבוש שאתם לובשים. לדוגמה, אתה יכול להשתמש במוצר אחר לבריחת שתן כדי ללכת לחדר הכושר לעומת מה שאתה לובש מתחת לחליפה שלך. לבסוף, תצטרך לוודא שהבגד שלך מתאים היטב. אם המכנסיים שלך נופלים או שהחולצה שלך נוסעת למעלה, עד מהרה יהיה ברור לסובבים אותך שאתה לובש חיתול. זה יכול להיות מועיל להשתמש בחגורה עם מכנסיים כדי לשמור את המכנסיים שלך בצורה בטוחה במקום שאתה רוצה שהם יהיו כדי לכסות את החיתול למבוגרים שלך.

• שקול ללבוש תחתונים רגילים מעל החיתול למבוגרים שלך – ישנם כמה סגנונות של חיתולים שיעבדו מתחת לתחתונים רגילים. זה יכול לעזור להסתיר את החיתול שלך. אם אתה שוקל ללבוש את התחתונים הרגילים שלך או בוקסר מעל החיתול שלך, זה ישאיר אותך בטוח גם אם אתה מחליף בחדר הלבשה ציבורי. זה גם יכול לעזור להסתיר את החיתול שלך אם החולצה שלך אכן עולה, מכיוון שכל אחד יראה אם ​​התחתונים הרגילים שלך.

חשוב להבין שמציאת השילוב הנכון של חיתולים ובגדים רגילים שפועלים ביחד יכול להיות תהליך ניסוי וטעייה. ייתכן שתצטרך לנסות כמה מותגים שונים של חיתולים יחד עם שילובי בגדים שונים כדי לגלות מה הכי מתאים להסתרת החיתול למבוגרים וממה יש להימנע.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved