איך להיראות טוב ולהרגיש בטוח עם ציצים של גבר

/
/
/
79 Views

עבור גברים הסובלים מגניקומסטיה, מראה טוב והרגשה טובה הם שניים מהאתגרים שהם יצטרכו להתמודד איתם. אחרי הכל, זה אף פעם לא קל להסתובב עם ציצים נפוחים של גבר שאולי יש להם אפילו הפרשות מדי פעם. יתר על כן, גברים עם ציצים גברים סובלים בדרך כלל גם מעודף משקל, מה שהופך את המצב לגרוע עוד יותר עבורם.

אתה, בעצמך, יכול להיות לגמרי נקי מדאגות כעת לאחר שהצלחת להבהיר את מצבך ולהיות מסוגל לבדוק את האפשרויות שלך. עם זאת, למרות השיפור הזה דבר אחד עדיין בטוח – לא באמת היית רוצה שהציצים שלך יראו את הבגדים שלך כמו גברת בחולצת טי רטובה.

בזמן שאתה עובד על הקטנת השדיים שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להסתיר אותם. את הבגדים ההוואיים שלך אפשר ללבוש רק כל כך הרבה זמן. למרבה המזל יש חדשות טובות בעולם האופנה. כעת תוכל להסתיר את השד הבלתי גברי שלך באמצעות חולצות ואפוד שעוצבו במיוחד כדי להתאים לצרכי הלבוש של אנשים הסובלים מגניקומסטיה. הבגדים האלה מתאימים כל כך.

בתחילה הם פותחו עבור אנשים שעברו תחת אזמל מנתח כדי לתקן ציצים של גבר, אבל הם מתלבשים יפה מאוד על אנשים המשתמשים בהליך טבעי להקטנת חזה בזמן שהם ממתינים לתוצאות שיתבטאו.

לא לכולם יהיה נוח עם כל הצעה אבל אני מקווה שתקבל טיפ של שניים שיעזור לך או לאדם אהוב שאתה מכיר. ראשית, שקול לרכוש אחי. חנויות כלבו רבות מגיבות לשוק הנוכחי ומחזיקות אותן במחלקת הגברים. לא, הם לא תחרה או נשית, יצרני בגדים מייצרים אחים בצבעים גבריים עם טקסטיל גברי.

אם אח לא בא בחשבון, לכו לחנות מוצרי ספורט וחפשו תחתונים עם שריון. הם מתאימים מאוד ועשויים מבדים שמושכים גבר פנימה ולמעלה, וגורמים לחזה שלו להיראות שרירי. לפני שאתה רוכש שריונות גוף, נסה אותם ומצא התאמה שאינה הדוקה מדי או רופפת מדי. רעיון נוסף הוא להשיג גופיה לנשים בעלת חזיית תמיכה עצמית. גם זה יתמוך ויסתיר את ציצי הגבר שלך.

הטיפים האלה לבגדים תחתונים יעזרו אבל מה לגבי לבוש חיצוני? הנה טיפ אחד: שקול ללבוש שחור במקום בגדים בצבעים עזים. בגדים שחורים יכולים לגרום לך להיראות רזה ורזה יותר.

אם אתה גבר גדול יותר זכור, כאשר אתה קונה בגדים נסה למצוא בגדים עם בד עבה. הבדים העבים האלה יכולים לעזור לך להסתיר את ציצי הגבר שלך בכך שהם לא להבליט את הפטמות שלך לעולם. כמו כן, זכרו לקנות בגדים שמתאימים היטב. בגדים צמודים מדי יראו אותך לכולם. בד בדוגמת יכול גם לעזור להסתיר את החזה שלך כדי להפנות את המיקוד של אנשים מהתרשמות הגוף שלך לדפוסים בבד.

לא משנה מה אתה יודע שנראות טוב היא יותר פונקציה של איך אתה מרגיש מבפנים מאשר איך אתה נראה מבחוץ. אם אתה מתעצבן פנימי על המראה שלך זה ייצא כחוסר ביטחון. יש יורש אמון. הצג גם את הדמות שלך. אנשים שיש להם חוש הומור טוב, שקל לדבר איתם והם אמיתיים באופיים יפנו את המיקוד של אנשים מהמראה שלך לאישיות שלך. כאשר אישה נהנית מהנוכחות שלך לא יהיה לה אכפת פחות מדימוי הגוף שלך.

אז שקול לעבוד על אתה האמיתי, האדם בתוך הבגדים שלך. התמקד בהיבט אחד של הדמות שלך, דפוס מחשבה אחד שמביס את עצמו, או הרגל אחד שמרחיק אנשים ומצא ספר טוב לעזרה עצמית שמתייחס לתחום הדאגה שלך. התחבר רוחנית. הנשמה שלך היא הקרקע להווייתך. הכל זורם ממנו. אם אתה ריק בפנים אתה תהיה רדוד בחוץ. אם אתה מדוכא בתוכך, אתה תיראה קצת אפל או פסימי בעיני אחרים.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved