איך להיפטר מהציצים הגדולים של גבר תקליטון

/
/
/
48 Views

רוב הגברים לא מוקירים את הרעיון שיש לו ציצים גדולים של גברים. בדרך כלל, כאשר גבר חושב על חזה גדול זה שמור לנשים. אז, גבר שיש לו בעיה זו הוא בדרך כלל די מדוכא ומוכן לעשות כמעט הכל כדי לתקן את הבעיה.

הגורמים לגינקומסטיה נפוצה או לגברים עם ציצים גדולים נותרו מעורפלים, אם כי זה יוחס במידה רבה לחוסר איזון של הורמוני המין. הסיבה השורשית כמעט ואינה נקבעת למקרים בודדים. המצב עלול להיגרם גם עקב חוסר איזון של השפעות אסטרוגניות ואנדרוגניות על השד. זה בתור גורם לרמה מוגברת של אסטרוגן, מה שגורם להגדלת רקמת השד.

היום אנחנו הולכים לדון בשלוש דרכים להיפטר מציצי גברים גדולים.

כִּירוּרגִיָה

גברים רבים, מרגישים שאין להם אפשרויות אחרות, בוחרים לעבור ניתוח גינקומסטיה. זה לא רעיון טוב. אחד זה מאוד יקר. זה יכול לעלות עד 8,000 דולר ורוב חברות הביטוח לא ישלמו על הניתוח כי הן מרגישות שהוא יותר קוסמטי מכל דבר אחר. למרבה הצער, הם לא מחשיבים כיצד חזה גבר גדול מתנקז פסיכולוגית לאגו גברי.

גבר חזייה

חזייה גברית מתייחסת לחזיות הנלבשות על ידי גברים. נערים מתבגרים וגברים בגיל העמידה מפתחים לפעמים שדיים. למרות שישנן אפשרויות לטיפול בגינקומסטיה, חלק מהגברים בוחרים ללבוש חזייה גברית. למרבה הצער, חזיות גברים בדרך כלל משתטחות ולא מרימות. יש גברים שיש להם חזה גדול כתוצאה מהשמנת יתר או גינקומסטיה עשויים ללבוש חזייה כדי לספק תמיכה לשדיים ולהשטחת המראה שלהם. זהו פתרון זמני, אך אינו מטפל בבעיה. לכן, בכל פעם שאתה מסתכל במראה אתה יודע שהמוטים שלך עדיין נוכחים.

גלולה להקטנת חזה לגברים

אני אגיד מההתחלה שזו האפשרות הטובה ביותר שלך. למה? את לא חייבת ללבוש חזייה משפילה כאילו את אישה. ואם את יוצאת לציבור עם החזייה הגברית, את מודאגת כל הזמן אם מישהו יכול לדעת שאת לובשת כזו. כמו כן, אם תבחר לעבור ניתוח העלות יקרה מאוד. בנוסף, ישנם סיכונים הכרוכים בכך מכיוון שאתה תחת הרדמה. בנוסף לכל זה, יהיו לך צלקות מכוערות על הגוף שלך. אז גם אם תעבור את הניתוח ותתפשט, האישה תבין שהקטנת את השדיים שלך. זה כינוי.

עם גלולות להקטנת חזה לגברים העלות היא זולה ואף אחד לעולם לא יידע שאתה נוטל את הגלולות אלא אם תחליט לספר להם. תקבלו את חבילת הכדורים בדואר באריזה דיסקרטית.

כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת כמה כמוסות ביום. תוך 2 עד 3 שבועות תתחיל לראות הבדל ניכר. תוך 6 שבועות, החזה שלך לא ייקרא עוד כגדול ותקלוני. לא, החדש יהיה לך חזה מוצק וצמוד!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ophibian.com All Rights Reserved